В ТОЙ ДЕНЬ РОСИНА ПОЇХАЛА ДО КОХАНОГО, ЯК І ДОМОВЛЯЛИСЯ. ЩЕ ЗДАЛЕКУ ПОБАЧИЛА АНДРІЯ, ЯКИЙ СТОЯВ В КОМПАНІЇ КРАСИВОЇ БІЛЯВКИ. ВОНИ ЖВАВО ЩОСЬ ОБГОВОРЮВАЛИ, ДІВЧИНА НІЖНО ПОПРАВЛЯЛА СОРОЧКУ АНДРІЯ, НІБИ РОБИЛА ЦЕ ЩОДНЯ. ТУТ АНДРІЙ ОБЕРНУВСЯ І ПОБАЧИВ ЇЇ, РОСИНКУ. ВОНА ПОМІТИЛА, ЯК ВІН РОЗГУБИВСЯ. ХЛОПЕЦЬ ЩОСЬ ХОТІВ ПОЯСНИТИ, АЛЕ РОСИНА НЕ ЧУЛА ЙОГО СЛІВ, БО ПОБАЧИЛА ВЕЛИКИЙ ЖИВІТ У НЕЗНАЙОМКИ, ЩО ТАК МИЛО ПОСМІХАЛАСЯ ЇЇ АНДРІЮ. НЕ УСВІДОМЛЮЮЧИ, ЩО РОБИТЬ, РОЗВЕРНУЛАСЯ І ЗАСКОЧИЛА В АВТОБУС, ЯКИЙ САМЕ ЗБИРАВСЯ ВІД’ЇЖДЖАТИ

 

Росина Іванівна не могла заснути. Сьогодні її син-студент приїхав додому з навчання з столиці. І сказав, що додому його підвозив дядько Андрій на своїй машині. Дорогою чоловік розповів, що сам він родом з цього села, але не був тут років двадцять. Андрій захоплено розповідав про свого нового знайомого, а Росині Іванівні з кожним його словом все більше перехоплювало дух. Невже через стільки років Андрій повернувся у село? Вона ж двадцять років боялася саме цього. Це ж вони можуть випадково зустрітися.

Всю ніч жінка згадувала, як вони з Андрієм познайомилися. Їхня дружба почалася ще зі школи, а з часом переросла у кохання. На випускному вечорі вони, сховавшись від всіх, поклялися бути разом на віки вічні. І хоч поїхали вчитися у різні міста, не преставали спілкуватися і мріяти про спільне майбутнє. Джерело

В той день Росина поїхала до коханого, як і домовлялися. Ще здалеку побачила Андрія, який стояв в компанії красивої білявки. Вони жваво щось обговорювали, дівчина ніжно поправляла сорочку Андрія, ніби робила це щодня. Тут Андрій обернувся і побачив її, Росинку. Вона помітила, як він розгубився. Хлопець щось хотів пояснити, але Росина не чула його слів, бо побачила великий живіт у незнайомки, що так мило посміхалася її Андрію. Не усвідомлюючи, що робить, розвернулася і заскочила в автобус, який саме збирався від’їжджати.

Андрій приїхав до неї в гуртожиток наступного дня, намагався щось пояснити. Але Росина категорично відмовилася з ним говорити, сказала, що більше ніколи не хоче його бачити. Хлопець ще багато разів робив спроби помиритися, але нічого не допомагало. А невдовзі Росина зрозуміла, що чекає дитину. Біль подвоївся, до нього додався ще й сором. Допомогли батьки. Вона повернулася в село, перевелася на заочну форму навчання, народила сина. Згодом почала працювати в рідній школі.

Андрій зник з її життя, люди казали, що він виїхав з країни. Син ріс і ніколи не розпитував про свого батька. Його замінив дідусь, учитель історії за фахом. Він і зараз для нього авторитет. Заміж Росина так і не вийшла. Все для сина жила і чекала, коли він додому невістку приведе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩