КІЛЬКА МІСЯЦІВ ТОМУ Я ЗУСТРІЛА СУСІДКУ СВЕКРУХИ. ВОНА МЕНІ РОЗПОВІЛА, ЩО МІЙ ЧОЛОВІК ДУЖЕ ПОСВАРИВСЯ З СВОЄЮ МАМОЮ, КОЛИ ДІЗНАВСЯ, ЩО ТА ВЕСЬ СПАДОК ПЕРЕПИСАЛА НА СВОГО УЛЮБЛЕНОГО ВНУКА. НА ПРОЩАННЯ ВІН ЇЙ СКАЗАВ: — ТА Я ТЕБЕ ПІСЛЯ ЦЬОГО НАВІТЬ МАТІР’Ю НЕ ВВАЖАЮ. З ДРУЖИНОЮ ЧЕРЕЗ ТЕБЕ РОЗЛУЧИВСЯ, БО НА СПАДОК СПОДІВАВСЯ. ПРИЙШОВШИ ДОДОМУ, Я РОЗПОВІЛА ВСЕ НАШИМ, МАЙЖЕ ДОРОСЛИМ ДІТЯМ. СИН З ДОЧКОЮ ВМОВИЛИ МЕНЕ ПІТИ ДО БАБУСІ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ЇЙ. Я НЕ ДУЖЕ ХОТІЛА, АЛЕ ДІТИ НАПОЛЯГЛИ

 

Моя свекруха ніколи не любила мого чоловіка, всю свою любов і ласку вона віддавала своїй молодшій доньці, яку народила, коли старшому синові вже було п’ятнадцять років. Коли ми одружилися, вона не пустила нас жити в свою порожню квартиру, щоб ми не платили оренду і могли збирати на власне житло. Квартиру вона тримала для своєї доньки-школярки.

Вона ніколи не сиділа з нашими дітьми. Їй було ніколи, свекруха завжди казала, що це наші проблеми. — Скажіть спасибі, що не лізу у ваше життя, — любила повторювати свекруха. Якось мене поклали в лікарню зі старшою донькою, треба було посидіти з молодшим сином. Свекруха нам відмовила, чоловік тоді мусив піти з роботи за свій рахунок. Нам і так було важко, а стало ще важче. Джерело

Сестра підросла і поступила в університет. Свекруха весь цей час квартиру здавала, а гроші відкладала доньці на навчання. Незабаром сестра чоловіка вийшла заміж. Коли вона народила дитину, у свекрухи з’явився улюблений внук. Сестра швидко розлучилася, а її дитина жила у своєї бабусі, поки його мати налагоджувала своє особисте життя. Налагодила вона його дуже цікаво — з новим чоловіком поїхала жити до Америки, а дитину залишила мамі.

Тут свекруха про нас і згадала. Вона плакалася моєму чоловікові, як їй важко з дитиною і просила, щоб ми переїхали до неї. Не знаю чому, але чоловік погодився. Ми четверо жили в одній кімнаті, а свекруха і її улюблений внук мали свої власні окремі кімнати. Цукерки та іграшки, що приносила свекруха кожен день, ніколи не діставалися моїм дітям.

Одного разу мій молодший син захворів і свекруха практично виставила мене з ним з свого дому, щоб не захворів і її улюблений внук. На той час наша з чоловіком квартира була здана в оренду, тому я не мала куди йти. Я дивом, буквально за годину, знайшла квартиру неподалік. Весь цей час ми сиділи у свекрухи в під’їзді — на вулиці було дуже холодно. За цей час я багато всього передумала і повертатися до свекрухи не планувала. Коли син одужав, я забрала старшу дочку до себе, наша квартира повинна була звільнитися тільки через 2 тижні. Чоловік вирішив залишитися у своєї матері — адже вона одна виховує дитину, їй допомогу потрібніше, ніж дружині з 2 дітьми на руках.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩