Ваша ікона-оберіг за датою народження: дізнайтеся, хто зі святих ваш найбільших заступник

 


Кожна ікона має своє значення. Люди не задумуються над цим і часто не знають нічого про неї. Вважається, що сильним оберегом для людини є ікона з її ангелом-охоронцем.

Ось перелік ікон за датами народження:

Ікона Богоматері «Державна» стане оберегом для тих, хто народився з 22 грудня по 20 січня. Ангелами-охоронцями є святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський. В них треба просити ласки і допомоги.

Якщо ви народилися в період з 21 січня по 20 лютого, моліться до святих Афанасія і Кирила. Також просіть заступництва біля ікони Божої Матері «Володимирської» та «Неопалимої Купини».

Ікона Іверської Божої Матері стане покровителькою тих, хто народився в період з 21 лютого до 20 березня. Святий Алексій і Мілентій Антіохський є янголами, що прислані оберігати цих людей.

Святі Софроній та Інокентій Іркутські оберігають народжених навесні з 21 березня по 20 квітня. Заступництва слід просити у ікони Казанської Божої Матері.

Ікона «Споручниця грішних» призвана оберігати народжених з 21 квітня по 20 травня. Янголами-охоронцями цих людей є святі Стефан і Тамара, що вислухають прохання і щирі молитви.

Ікона Марії Діви «Стягнення загиблих» прийде на поміч тим, хто народився з 21 травня по 21 червня. Святі Олексій Московський і Костянтин охоронятимуть та проситимуть в Бога ласки цим людям.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩