Хтось з гостей сказав, що бачив, як Людмила пристає до чоловіка Поліни. Не тямлячи себе від люті жінка кинулася шукати старшу сестру. Заскочила вона їх ванній

 


Жили-були дві сестри. І старша дуже заздрила молодшій. Ще б пак, адже Поліна – розумниця і красуня. У свої 32 роки має гарну посаду, великий будинок, який вони побудували з чоловіком. Євген, чоловік Поліни, не п’є, працює і до того ж господарський.

У Людмили, старшої сестри, в житті нічого толком не ладилося. З чоловіками тотально не щастило. Їй 35 – але ні чоловіка, ні роботи нормальної. Весь день в магазині на касі. З житла – орендована однокімнатна квартира, яка так і проситься на ремонт. І її дико дратувало, коли Поліна, вся сяюча, на підборах приходилп до неї в магазин за продуктами.

Дратував не сам факт, що та затарюється саме там, де працює Люда, а те, що молодша сестра була завжди в гарному настрої, і кожен раз в новій обновці.

«Людочко, ми в суботу свято влаштовуємо. Приходь обов’язково!» – Щебетала Поліна розплачуючись на касі. «Подивимося, – бурчала старша сестра, даючи їй здачу, – я втомлююся як собака на роботі, які там вже свята!»

Ох, як же Людмилі хотілося мати такого ж хорошого чоловіка. А те, що Поліна спочатку вивчилася, знайшла хорошу роботу, а потім лише зустріла чоловіка своєї мрії, їй чомусь в голову не приходило. Адже по суті, її молодша сестра всього добилася сама. А з хорошим чоловіком достаток тільки додався. Але Люда хотіла зустріти відразу багатого, щоб не працювати більше в цьому остогидлому магазині.

Якось раз, Поліна запросила старшу сестру відзначити з ними Новий рік. Людмила погодилася. Господарі запросили ще кілька своїх знайомих. Серед них був і неодружений чоловік, запрошений спеціально для того, щоб познайомити його з Людою. Так і вийшло. Юра, так звали чоловіка, весь вечір упадав за старшою сестрою і танцював з нею. Здавалося б, все добре складається. Але тут до Поліни підлітає Люда.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩