Після невдалої спроби жити з молодою дівчиною, чоловік вирішив повернутися в сім’ю. Кілька днів він чекав дружину біля під’їзду і нарешті дочекався. Під’їхала іномарка..

 

Захотів повернутися, але пізно…

Чоловік пішов з сім’ї не озираючись, забувши про щасливі спільні роки сімейного життя і улюблену дочку. З того часу минуло три роки. За матеріалами

Дружина плакала, благала схаменутися, обіцяла все пробачити, аби той тільки залишився. Але він мовчки грюкнув дверима і пішов. Мабуть недарма вважається, що любов живе 3 роки.

Пішов до молоденької дівчини, з якою познайомився в інтернеті. Все почалося з простого листування в соціальних мережах, він навіть і не думав заводити інтрижку, та мабуть доля без дозволу розпоряджається так, як їй до вподоби.

Вони стали зустрічатися спочатку як друзі, потім вже не могли управляти своїми емоціями, які захлеснули їх, подібно океанському шторму. Здавалося, життя знову заграло яскравими фарбами, адже йому всього 46 років і він хоче насолоджуватися життям, заново переживати закоханість.

Розпустив свій хвіст павича перед красивою, активною і головне, закоханою в нього, дівчиною.

Дні йшли, вони насолоджувалися один одним і вже не уявляли, що колись було інакше. Спочатку вони потайки зустрічалися, потім вже не стали приховувати своїх почуттів, та напевно вже і як не намагайся, а очі за тебе все скажуть.

Нова спалахнула любов живила його, йому хотілося для неї гори звернути. Навіть знайомі помічали, що він змінився і навіть якось помолодшав.

Тільки щастя не може тривати нескінченно. На зміну цій солодкій ейфорії прийшов побут, який потягнув за собою купу проблем і «нова сім’я» стала поступово котитися в прірву. Та мила дівчинка, яка ніколи навіть не сперечалася з ним, стала чіплятися по дрібницях, він у відповідь огризався.

Він став по-трохи попивати, а вона мовчки фарбувалася, наряджалася та йшла вечорами з дому. Молодість бере своє,.

Приходила за північ і на його питання навіть не намагалася якось виправдатися, просто відмовчувалася. Далі – більше: стала взагалі на ніч йти, він їй телефонував по 20 разів за ніч, не спав, а вона навіть слухавку не брала.

Ось тоді і прийшов його час згадати свою дружину і улюблену дочку. Він занудьгував по тому розміреному, спокійному життю, яке було у нього в сім’ї. Ночами лежав, дивився в стелю і згадував ті безтурботні часи, які залишилися позаду.

Ну чого йому не вистачало? Будинок повна чаша, дружина красуня, дочка розумниця. Ні … півень в одне місце клюнув, захотілося нових вражень. А як він скучив за донечкою, адже він так рідко їй дзвонив, щоб поговорити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩