Одного разу після вечері Зоряна швидко перемила посуд і хотіла вже піти дивитися улюблений фільм, як чоловік відвів її на кухню. Там показав на тарілки і зазначив, що мити їх треба більш ретельно, плюс витирати добре. Через день Олексій забракував випрасуваний костюм. Потім причепився до смітинки на підлозі. Зоряна зрозуміла, що життя з ним не буде і коли чоловіка не було вдома, зібрала речі і пішла від нього

 

Зоряна слухала чоловіка і дивувалася, як вона взагалі могла закохатися в нього. Причіпки Олексія були настільки безглуздими, що жінка вже не витримувала. А ще недавно вона хвалилася подругам, що нарешті зустріла гідного чоловіка, який не стане по квартирі брудні шкарпетки розкидати. Завжди причесаний волосок до волоска, в бездоганних костюмах, з ідеальним манікюром.

На тлі її колишнього залицяльника Стаса, який міг гумові шльопанці зі шкарпетками носити і в треніках в гості прийти, Олексій здавався чимось нереальним. І Зоряна зраділа. Такий чоловік і не одружений! 32 роки, без кредитів і аліментів. А коли в гості до обранця прийшла і зовсім щастя межі не було. Квартира виблискувала ідеальною чистотою, ніякої гори посуду в раковині, як у вищезгаданого Стаса. Він міг кашу гречану поїсти і тарілку в такому вигляді і залишити, а Зоряні потім доводилося все це відмивати.

– Дівчата, він такий акуратний, – хвалилася Зоряна подругам. – Навіть у мене вдома і то порядку такого немає. Ніяк не збагну, як такий екземпляр в неодружених затримався! Він і зовні цукерочка! Ні, мені просто пощастило, як нікому! – розповідала Зоряна подружкам. А ті заздрісно зітхали. Їх власні другі половини такою любов’ю до чистоти не блищали.

Зоряна вийшла заміж і ось тут-то зрозуміла – насправді їй зовсім не пощастило. Почалося все з волоска у ванній.

– Іди, прибери його зі стіни. І почисти потім добре! – сказав їй Олексій.

Зоряна знизала плечима, але каприз чоловіка виконала. Потім вона помітила, що після рукостискань зі знайомими Олексій дістає вологі серветки і ретельно протирає долоню.

Після вечері одного разу вона швидко перемила посуд і хотіла вже піти дивитися улюблений фільм, як чоловік відвів на кухню. Там показав на тарілки і зазначив, що мити їх треба більш ретельно, плюс витирати добре.

– Так в сушарці поки стоять, самі обсохнуть! – пробувала відмахнутися Зоряна, але не тут-то було.

Прочитавши їй цілу лекцію про те, як правильно мити посуд, Олексій пішов. На цей раз Зоряна розлютилася. І навіть весь вечір з чоловіком не розмовляла. Але оскільки характер у неї був незлобивий, то швидко відійшла. Однак раділа вона недовго. Через день Олексій забракував випрасуваний костюм. Не сподобалося, як дружина його випрасувала. Потім прив’язався до смітинки на підлозі.

– Так її під мікроскопом тільки можна розгледіти, – сплеснула руками Зоряна.

– Люба, ось через такі от маленькі смітинки потім все навколо і забруднюється! Давай, ще раз підлогу протри! – напучував Олексій.

І якщо раніше Зоряна обожнювала посидіти з подружками в кафе, то тепер її і цієї радості позбавили.

– Ти ж не знаєш, наскільки там добре помили посуд. Хто до тебе сидів на цьому стільці? – повчав Олексій.

– Так якщо твоїй логіці слідувати, то взагалі з дому не треба виходити. Ну не можна ж бути таким прискіпливим! – обурювалася Зоряна. Тільки чоловіка було не переконати. Непорозуміння виникали через недбало кинутий одяг.

– Для речей є вішалки і шафи! Вони не повинні валятися ні на стільцях, ні на диванах! – твердив Олексій. Він вимагав, щоб одяг був складений рівними стопочки.

Якось вранці Зоряна шкарпетки чоловікові не ті поклали – чисто зовні вони нічим не відрізнялися, обидва чорні. Але він різницю помітив і довго обурювався. А вже скільки неприємних моментів їй довелося пережити на кухні! Те, що посуд перемивала, це квіточки.

Пюре Олексію здавалося занадто калорійним – мовляв, навіщо кладеш стільки масла і молоко ллєш? А вже коли чоловік з найсерйознішим виразом обличчя сказав, що суп у неї вийшов некрасивим, Зоряна почала сміятися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩