Безпритульна завжди тягала з собою 3 валізи, 16 років усі вважали її бoжeвiльною, до одного моменту

 

Ванда, інтелігентна літня жінка, не так давно справила 80-річчя. В молодості Ванда працювала машиністом, і навіть після звільнення, будучи вже у пенсійному віці, не опускала руки — вивчилася на помічника юриста і вирішила переїхати до Вашингтона, сподіваючись знайти роботу в столиці.

Але для літньої жінки, якій на той час було вже за 60, у великому місті не знайшлося місця. Вона могла знайти тільки тимчасовий підробіток, і незабаром їй вже не вистачало грошей на оренду житла в столиці. Так жінка опинилася на вулиці і змушена була спати у нічліжці або прямо на вулиці в спальному мішку. Так, вона отримувала пенсію, ось тільки щось було не так: у різні місяці розмір пенсійних виплат дуже сильно відрізнявся — від $300 до $900.

Жінка намагалася розібратися, в чому справа, але ніхто не звертав уваги на скарги безпритульної. Ванда розуміла, що, як тільки вона переведе в готівку чеки і витратить свою пенсію, довести що-небудь буде дуже важко. Тому вона так жодного разу і не використала гроші і відправляла чеки назад в офіс служби соціального забезпечення, знову і знову вимагаючи пояснень.

До речі, у Ванди четверо дорослих дітей. Весь цей час дочка, яка живе в іншому місті, розшукувала матір у Вашингтоні. Літня жінка ніколи не казала дітям, що опинилася на вулиці, тільки час від часу дзвонила, щоб повідомити, що все в порядку. Розібравшись у ситуації, дочка, звичайно, відразу запропонувала мамі повернутися в рідне місто і жити з нею. Але старенька відмовилася, вона вирішила, що не поїде зі столиці, поки не отримає свої гроші.

Свою переписку з офіційними службами жінка акуратно архівувала, за роки цей архів розрісся до розміру трьох валіз. Валізи Ванда завжди носила з собою, і люди почали думати, що старенька просто втратила здоровий глузд і тягає з собою всякий непотріб. «Усі думали, що я бoжeвільна, вони казали мені викинути валізи» — згадує Ванда.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩