СТОРОНА ЧОЛОВІКА НАВІДРІЗ ВІДМОВИЛАСЯ ПРИЙМАТИ ЩЕ НЕНАРОДЖЕНУ ДИТИНУ. “САМІ ВПОРАЄМОСЯ” ПОДУМАЛИ МОЛОДІ, ЧОЛОВІК ПРАЦЮВАВ НА ЗАВОДІ І ОТРИМУВАВ НЕПОГАНІ ГРОШІ, КАТЕРИНА ТЕЖ ВДОМА НЕ СИДІЛА, ТА Й ДЕЯКІ НАКОПИЧЕННЯ У НЕЇ БУЛИ

Нещодавно, гуляючи в парку з сином, помітила заплакану дівчину.

Одягнена вона була добре, запідозрити в ній даму без певного місця проживання я не могла. Син мирно спав у колясці, а я пішла дівчину заспокоювати.

Звуть її Катерина, їй 25 і вона заміжня. Чоловік мусульманин.

Так ось, Катерина одружена з Мухаммедом вже 3 роки. Одружилися з любові, родичі з обох сторін були проти. Катерина мусульманство не прийняла, що ще більш розлютило свекруху.

Після весілля молодята переїхали в квартиру Катерини, яка дісталася їй від бабусі. Через пару місяців Катя носила під серцем дитя, молоді були щасливі, чого не скажеш про батьків.

Сторона чоловіка навідріз відмовилася приймати ще ненароджену дитину. “Самі впораємося” подумали молоді, чоловік працював на заводі і отримував непогані гроші, Катерина теж вдома не сиділа, та й деякі накопичення у неї були.

І ось, коли дівчина була на 6 місяці в гості нагрянула свекруха. З невісткою вона говорити відмовилася, пішла з сином в іншу кімнату і більше години вони про щось говорили.

Після відходу матінки Мухаммед сказав Катерині що всі її накопичення (майже 50 000 гривень) віддав матері. Та взяла кредит, а він як чесний син зобов’язаний допомогти. Марина була, не слово здивована, але заперечувати не наважилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩