Одного разу Василь прийшов додому не сам, а з молодою і красивою дівчиною і сказав Тані, щоб та зібрала речі свої і сина і йшла, куди хоче. Коли вона почала просити, чоловік розбудив сина і босоніж виштовхнув їх з квартири

Вона не могла пробачити зради

Таня прожила з чоловіком в шлюбі 10 років, у них було все добре: син ріс, в будинку був достаток, чоловік любив її і сина, і кожну вільну хвилину проводив з ним.

Одного разу її чоловік зустрів свого університетського друга, той запропонував йому роботу і хорошу зарплату, чоловік погодився. Але спокій і любов ця сім’я втратила в ту ж мить.

Чоловік Тані часто ходив зі своїм другом по саунах, барах, додому міг і взагалі не приходити, і коли жінка намагалася йому сказати щось, то він починав на неї кричати. Джерело

З сином він більше не грав – Васі, так звали чоловіка Тані, було не до сина, там нові дівчатка, розваги, а вдома одна нудьга.

І ось одного разу Вася прийшов додому і не сам, а з молодою і красивою дівчиною і сказав Тані, щоб та зібрала речі свої і сина і йшла, куди хоче.

Таня почала просити, адже на вулиці була глибока ніч, але Вася розбудив сина і в піжамі виштовхав його і Таню з квартири.

Таня сіла в машину і поїхала до себе в село, там їй залишився будиночок від бабусі. Дах протікав, але дівчина накрила його плівкою, і будинок став потихеньку оживати.

Поруч жила сусідка і жінки подружилися, а коли та зaxворіла, то віддала Тані свою живність, просто так подарувала.

Тані господарство почало давати прихід, вони не могли їсти стільки, скільки вони отримували від живності, і жінка вирішила надлишки продавати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩