Мама була, просто батько вигнав з дому. І не просто вигнав, а пригрозив розповісти всій родині про її «секрети»… Мама не пропала безвісти. Живе собі спокійно, завела собі нову сім’ю і нових дітей, а про перших синів і не згадує

 

Мама була, просто батько вигнав маму з дому. І не просто вигнав, а пригрозив розповісти всій рідні про її «секрети»…

Тихий і спокійний хлопець Максим, був у свої 10 більш ніж самостійним. Він сам збирався до школи, сам робив уроки, сам розігрівав їжу або сам собі готував простий сніданок складається з яєчні і пари бутербродів.

Сім’я була неповною – двоє дітей і батько. Коли вони переїхали на нове місце проживання, сусіди все намагалися дізнатися куди ділася мати дітей, але так і не змогли, так як чоловік всіляко обривав всі розмови стосуються минулого, та й діти теж.

Правду знав тільки одна людина – подруга Максима, вона ж його сусідка по парті, з якої хлопчик проводив багато часу, він тільки її пустив в душу і поділився з нею головним своїм секретом.

Мама у хлопчика, як виявилося, не пропала безвісти. Живе собі спокійно, завела собі нову сім’ю і нових дітей, а про перших синів і не згадує. Молодший  хлопчик, який її ніколи не бачив особливо і не сумував, а ось старший його брат, якому було вже 15, видно було, що важко переносить її відсутність.

Взаємна любов-весілля-перша дитина-покупка квартири-друга дитина мав захворювання, яке явно вказувало на зради жінки…

Природно був скандал, крики і лайка. Після того як чоловік з’ясував, що дружина зраджувала йому регулярно чекаючи дитину, він зібрав її речі, вигнав її з дому і подав на розлучення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩