– Їй майже 53 роки! Її дочці – 6 років! Уявляєте? Її дочка молодша онучок! Різниця у віці у Антона з сестрою – майже 27 років! Про онуків треба думати, а не заміж вискакувати і ще одну дитину заводити! У цієї дитини є своя особиста кімната в квартирі її татуся і матусина двушка! А що є у моїх дітей? Одна кімната на двох? І своя квартира буде тільки років через 20. Хіба можна любити одну дитину, а про другого просто забути? Викреслити його з життя? А якщо з нею що-небудь статися? Вік, все-таки. Ми ще й сестру чоловіка повинні будемо виховувати? – жалілася невістка

 

Думати про майбутнє своєї дитини – цілком нормально. Бажання купити синові квартиру, щоб дати йому старт в житті – чому б і ні? А яким має бути матір у дорослої дитини, яка вже допомогла своєму синові з покупкою житла? А тепер знову повинна, на думку сина і невістки, допомогти, але вже онукам, на майбутнє?

Марині Дем’янівні зараз 52 роки, її синові Антону – 33. Одружився Антон ще навчаючись в інституті.

Марина Дем’янівна увійшла в стан студентів і пустила їх жити до себе, щосили намагаючись знайти спільну мову з Ольгою. Відучившись, пара зняла квартиру і зі скандалом з’їхала з двушки Марини Дем’янівни.

«Ну нарешті-то я можу сказати Вам все в обличчя! Ви – ліниві до неподобства, безвідповідальні і аморальні! » – на прощання сказала свекрусі Ольга, натякнувши на іноді ночування у Марини Дем’янівни чоловіка і небажання господині будинку обпирати і годувати молодь.

Брати продукти для готування з холодильнику молодій парі не заборонялося, але вважали за краще вони їсти вже готову їжу.

Варто було молодій сім’ї з’їхати, як Ольга повідомила чоловіку радісну новину: в їхній родині буде поповнення. І не одине, а цілих два. Вчорашній студент, ледве-ледве зібравши гроші на знімання квартири, розвів руками і кинувся на уклін до матінки.

Марина Дем’янівна продала кімнату в комунальній квартирі, що дісталася жінці від далекого родича, зайняла кошти у свого залицяльника, який від їх повернення відмовився, і видала гроші синові і його дружині. Внучки-двійнята приїхали з лікарні в простору двокімнатну квартиру.

Виписки Марина Дем’янівна чекала, як свята. З полиць всіх навколишніх дитячих відділів були зметені красиві сукні, боді і комбинезончики. Її чоловік посміявся над статусом коханої, адже після народження онучок у обраниці, він став зустрічатися з бабусею, і купив у подарунок недешеву коляску для двійні.

За подарунками приїхав самАнтон. Розвівши руками, він послався на погане самопочуття подружжя і повідомив, що на виписку приїжджати не треба. Потім, через пару місяців. Або трійку.

Син забезпечений, внучки є, житло у сім’ї сина – в наявності. Пункт «виростити сина» в життєвому плані Марини Дем’янівни було викреслено з абсолютно спокійною совістю. Жінка піддалася на умовляння свого обранця і, нарешті, відповіла йому згодою на пропозицію узаконити відносини і завести спільний побут.

Варто було Марині Дем’янівні, цілком ще молодій 44-річній жінці, і її 40-річному обранцю Петру Олексійовичу подати заяву в ЗАГС, як Антон з Ольгою прискакали відмовляти молоду бабусю від цього «дурного» вчинку.

Петра Олексійовича облили брудом, звинуватили в тому, що йому потрібна тільки квартира Марини, пригрозили відлучити від онучок, якщо вона не одумається. Марина Дем’янівна з жахом дивилася на сина і не вірила своїм очам.

І навіть нагадування про те, що квартира для Ольги та Антона була куплена практично на гроші Петра, не стримало їх запал.

Не добившись свого, Антон з дружиною покинули квартиру його матері і перервали всі стосунки з нею. Відносини перервали, але дзвонити і просити грошиків на внучок, не забували.

Своїх дітей у Петра Олексійовича не було. Спочатку він чекав, поки син Марини закінчить школу, потім – коли Антон отримає диплом.

Так навіть та ж квартира була куплена ним виключно заради того, щоб у Марини не боліла голова про те, де і як живуть її син і внучки.

Домігшись свого, Петро наполіг на народження дитини. Після обстежень, було прийнято рішення скористатися послугами сурмами.

Дізнавшись про народження сестри, Антон прийшов в лють. «Краще б онукам приватний сад оплатила! Щоб Олі легше було!»

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩