Жити разом з Артемом ми почали вже через пару місяців. Чому, власне, зовсім не зраділа майбутня свекруха. Ну воно і зрозуміло, старший син уже давно жив окремо своєю сім’єю, телефонував рідко, та й приїжджав тільки на великі свята. А тут ще й молодший намилився втекти з під її крила. Ох і відмовляла Ганна Іванівна Артема від цієї ідеї! Не послухався

 

Ех, ось всі пишуть про свої непрості стосунки зі свекрухою (хоча не всі звичайно, перебільшую, але багато), дай, думаю, і я про своє життя напишу.

Ну так ось. Колись, майже 7 років тому – познайомилася я зі своїм нинішнім чоловіком – Артемом. Відносини закрутилися стрімко. Літо, прогулянки в парку, кіно, річка. Словом, любов у нас.

Жити разом почали вже через пару місяців. Чому, власне, зовсім не зраділа майбутня свекруха. Ну воно і зрозуміло, старший син уже давно жив окремо своєю сім’єю, телефонував рідко, та й приїжджав тільки на великі свята… А тут ще й молодший намилився втекти з під її крила.

Ох і відмовляла вона Артема від цієї затії! Не послухався. Я в той час вже мала свою квартиру, яка дісталася мені від бабусі, тому зажили ми щасливо, а через деякий час Артем запропонував вийти за нього заміж.

Я, звичайно ж, погодилася.

Моїй радості не було меж. Жили ми окремо, ніякого контролю, ніяких тикань, наприклад: неправильно суп вариш, пил раз в дві неділі витираєш…

Недовго я раділа. Свекруха вирішила навідуватись до нас чуть не кожного дня.

І тут почалося моє “веселе” життя – я була не права у всьому! Готувати не вмію, прибирати не вмію, прати, прасувати, складати речі взагалі не вмію! Руки не з того місця виросли, як любила казати Ганна Іванівна, і взагалі, ну просто не підходжу я її сину, і пора мені залишити його у спокої.

Артем, звичайно, знав про все, але мовчав, і мені був наказ не загострювати конфлікт, а тому залишалося тільки терпіти, бо знала я одну їх таємницю… Хворіла моя свекруха сильно. Я намагалася з розумінням ставитися до жінки, але ох як важко давалося з цими закидами щоденними, моралями, та й за приниження я це сприймала, що до мене так ставляться, вважають що не гідна я мати такого чоловіка, він би кращу міг знайти.

Артем мені казав, що мама просто хоче навчити мене бути справжньою господинею, поки вона – жива.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩