Дівчина вмовила свого хлопця підстригти довге волосся. Кінцівка цiєї історії була фантаcтичною. Тaкого нe очiкував нiхто! (Фото)

 

Зачіска може кардинально змінити зовнішність. Причому не тільки у жінок, але і чоловіків.

У коханій людині нам, звичайно, подобається все. Але дещо все-таки змінити хочеться. Так вважала дівчина на ім’я Кларібель. У її молодого чоловіка на ім’я Брендон було довге волосся. Плюс він був володарем рудої бороди.

Навіть сам Брендон розумів, виглядають вони разом дуже комічно. Удвох вони виглядали як середньовічний вікінг і гламурна дамочка. Потрібно було щось змінювати. Кларібель вмовила бойфренда прийти на американське шоу Рейчел Рей, щоб її стилісти попрацювали над образом Брендона.

Коли “оновлений” хлопець вийшов з гримерки, глядачі і Кларібель не повірили своїм очам. Здавалося, що перед ними постала зовсім інша людина. Дівчина навіть розплакалася від подиву. Так ось як насправді виглядає її Брендон, без бороди і з короткою стрижкою. Видно було, що він і сам радий своєму перетворенню.

Але це були ще не всі сюрпризи від Брендона. Хлопець став на коліно перед своєю коханою і при всіх попросив Кларібель вийти за нього заміж. Глядачі в студії зааплодували в той момент, коли хлопець одягав дівчині обручку з діамантом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩