Все почалося з того, що я завагітніла. У 15 років. Мирон старший за мене на 7 років, але мізків, як виявилося, менше ніж у мене. Звичайно ж, я прийшла до батьків з опущеною головою і дивним запитанням “що робити?”. Було дуже важко, батьки мене підтримали, і морально і матеріально, єдине, тато дуже просив заміж не виходити, але не послухала! Зробила по-своєму

 

Я не знаю, що б робила, і як би склалося моє життя, якби не мої найкращі у світі батьки. Люблю дуже сильно! І хочу ще раз вам подякувати!

Все почалося з того, що я завагітніла. У 15 років. Мирон старший за мене на 7 років, але мізків, як виявилося, менше ніж у мене…

Звичайно ж, я прийшла до батьків з опущеною головою, з німим запитанням “що робити?”. Було дуже важко морально, батьки мене підтримали, і морально і матеріально, єдине тато дуже просив заміж не виходити, але не послухала! Зробила по-своєму.

У 16 років я народила синочка. Всього п’ять років протримався наш шлюб, набула досвіду, відчула на собі чоловічу руку, зради. В 21 я була у статусі “розлучена з дитиною на руках”.

Переїхала до батьків, мама мені дуже допомогла відійти від цього кошмару, а тато завжди захищав мене від Мирона, який був упевнений, без нього я буду під парканом.

Через рік я поїхала вчитися до області, а мої батьки залишилися з моїм синочком, отримала освіту, і вирішила там і залишитися, все-таки, область не районний центр, можливостей більше.

Через деякий час  познайомилася з Іваном, забрала синочка, зараз, звичайно, у мене все добре, але кожен раз, коли я згадую цей важкий час, подумки дякую Богові, що у мене є такі матуся і татусь. Що вони живі і здорові! Важко уявити той момент, коли їх раптом не стане.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩