До весілля я постійно ходила до свого сина: прибирала, готувала йому їжу. Мій син бізнесмен, заробляє добрі гроші, на інші справи не мав часу, а я не хотіла, щоб чужа жінка поралася в його речах. Та коли син одружився, я перестала ходити до них. Довго ми не бачилися, а потім я вирішила навідатися до невістки з сином у гості. Я мовчки пройшлася по кімнатах і не знайшла відповідних слів. В такому стані квартиру сина я ще ніколи не бачила. Потім перебралася жити до них

 

Так видалося в нашій родині, що мій єдиний син рік тому одружився. Дружина, на перший погляд, здалася мені дуже милою та хорошою дівчиною. Але, як згодом виявилося, це тільки мені здалося, я тоді ще добре її не знала.

До весілля вона ще намагалася вести себе більш-менш чемно і належним чином з нами спілкувалася. Але як тільки зіграли весілля і розписалися, її наче підмінили, стала зовсім протилежною людиною, ніж та, яку я бачила раніше. Але це, як кажуть, не моя справа. Досить, що мій син хороша людина, яка поважає та цінує не лише свою рідну матір, але й батьків своєї дружини. Я й заспокоїлася трохи.

Син у мене взагалі дуже хороший та добрий. Самостійно відкрив свою справу, тепер добрий бізнес має і сам намагається добре заробляти, щоб сім’я ні в чому не мала потреби. Тепер він міцно стоїть на ногах, ще й мені допомагає. Я йому за це дуже вдячна.

Поки він жив один, я регулярно приходила до нього додому, прибирала та готувала їсти. Квартиру намагалася тримати в чистоті і порядку. Після появи невістки, вирішила, що моє таке втручання буде виглядати надмірним, тому негласно віддала борозну правління новій господині.

Краще б не віддавала. Вона виявилася такою ледаркою, що в мої рідкісні відвідування їх, я стала помічати, що квартира потихеньку приходить в запущений стан, це вже переходило всі межі. Спочатку я якось натякала дружині сина Аліні, що прибирання слід робити постійно. Тим більше що вона нічим не обтяжена зовсім і часу у неї для цього більш ніж достатньо, щоб займатися найпростішими домашніми справами.

Але у відповідь я чула тільки масу виправдань, що вона постійно зайнята, і часу на прибирання у неї не вистачає, у них завжди чисто, то просто я приходжу не вчасно, але результату все не було. Сподівалася, що поява немовляти зможе її перевиховати, так як з’явиться відповідальність ще й за дитину. Але зовсім нічого не змінилося.

Перші місяці, після народження дитятка, мого малесенького онучатки, мені дозволили пожити з молодими, щоб допомогти молодій мамі. Так я і рада цьому була. Хоч за онуком пригляну, так спокійніше буде мені на душі. Кімнату дитини я, природно, підтримувала в чистоті, як і належить. А от весь інший простір я не чіпала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩