Я закінчила школу 15 років тому, але живу в маленькому районному центрі, де всі про всіх знають. І ось, коли пішов слух про моє весілля, знайшлися люди, які почали мене перепитувати, чи це правда, що я виходжу заміж через те, що “залетіла”. Я їм так і відповідала: “Так, по зальоту, і мені не соромно”

 

У нашому суспільстві прийнято вважати, що виходити заміж варто лише по чистій і щирій любові. А якщо пара вирішила одружитися, дізнавшись про вагітність, – це фу, ганьба. Але я чесно цього не розумію, – в чому проблема?

По-перше, добре, що мужик не втік, дізнавшись про майбутню дитину. Зараз таких, до речі, дуже мало. Одні впихають гроші, і кажуть: “йди, щось з цим роби”, інші починають кричати, що не мають ніякого відношення до дитини, а треті взагалі втікають.

Мій Роман вчинив шляхетно, – зробив пропозицію, тому що малюк повинен народитися в шлюбі, тому що у нього повинні бути мама і тато. Так, ми познайомилися за пів року до весілля. Ну і що? Скільки історій про те, як чоловіки робили пропозиції жінкам через тиждень відносин, а потім вони були щасливі все життя? Я не раз чула про таке.

По-друге, хто вам сказав, що жінки, що йдуть під вінець без пуза, виходять заміж неодмінно через велике коханням? Особливо ті, що вирішують зв’язати себе узами шлюбу з мужиками на 30 років старше?  Але ось навіть по відношенню до них я зустрічала менше осуду, ніж по відношенню до таких, як я.

Пишу це все тому, що насправді дуже прикро.

Я закінчила школу 15 років тому, але живу в маленькому районному центрі, де всі про всіх знають. І ось, коли пішов слух про моє весілля, знайшлися люди, які почали мене перепитувати, чи це правда, що я виходжу заміж через те, що “залетіла”. Я їм так і відповідала: “Так, по зальоту, і мені не соромно”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩