Як дата вашого весілля впливає на ваш шлюб?

 

Усі молоді пари обирають гарні дати одруження, і навіть не здогадуються, що навіть період проведення весілля матиме вплив на подальше подружнє життя. Сьогодні ми вам розповімо, що означає дата вашого весілля.

Овен

Сезон Овна особливий, адже стосунки, які зареєструвалися в цей період будуть пристрасними, і не лише в межах вашої спальні, а й в усіх сферах. Цій парі не буде коли сумувати, адже життя буде дарувати багато подій та пригод, які змусять виходити з зони комфорту. Сварок не оминути, але вони лише будуть ще більше розпалювати пристрасть.

Телець

В період Тельці укладаються союзи, які будуть максимально раціональні та практичні в стосунках. Саме ці люди не будуть робити скандали на пустому місці, а стануть спокійно розв’язувати наявні проблеми. Складнощі будуть з’являтися тоді, коли двоє людей стануть демонструвати свою впертість. Щоб їх оминути, навчіться іти на компроміси.

Близнюки

Якщо ви вирішили одружитися в сезон Близнюків, то готуйтеся до сюрпризів та пригод. Ви ніколи не будете сумувати. Головне, що такі пари утворюють симбіоз ідеальних половинок, й утворюють собою єдиний організм. Це коханці і друзі, пристрасть і підтримка.

Рак

Пари, що розписуються в період Рака, для вдалого шлюбу повинні чітко розділити сімейні обовязки між собою, тоді вони уникнуть безліч проблем.Такий шлюб буде базуватися на любові та відданості, де кожен партнер має власне завдання. Також не слід реагувати на швидкі зміни настрою партнера, а навчитися ділитися своїм коханням.

Лев

Шлюби в сезон Лева складні, але неймовірно захопливі. Ви — приклад успішних сім’янинів з красивим будинком, придатними нарядами і сильним потягом один до одного. Для вас важлива не тільки пристрасть, а й романтичні любовні відносини. Ви постійно фліртуєте один з одним і кожен день для вас проходить, немов ви знову і знову переживаєте свій медовий місяць.

Діва

Саме ці пари зазвичай будують міцні та здорові стосунки, а їхній шлюб є тривалим та надійним. Це можна пояснити тим, щоб обидва партнери з розумом підходять до вибору один одного. Вони ідеально вивчили плюси та мінуси один одного і знають, як згладити гострі кути. Це перш за все близькі друзі, які готові іти заради одного на самопожертву. Здоровий зв’язок та злагода — ось що основне для цих стосунків.

Терези

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩