У СВЕКРУХИ БУВ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, МІЙ ЧОЛОВІК ПОЇХАВ З ПОДАРУНКОМ ПРИВІТАТИ МАТІР, А Я ЗАЛИШИЛАСЯ ВДОМА З ДІТЬМИ. ПРИЇХАВ ВІН ТІЛЬКИ ВРАНЦІ, АЛЕ МЕНІ НІЧОГО НЕ РОЗПОВІВ, ЛИШЕ СКАЗАВ, ЩО ВСЕ НОРМАЛЬНО. І ПОЇХАВ НА РОБОТУ. Я ВСЕ САМА ДІЗНАЛАСЯ ВІД СУСІДІВ

 

Зі своєю свекрухою я вже давно не розмовляю. Свекруха живе від нас далеко, але навідується до нас коли їй заманеться. Їй все не подобається, як я готую, мию посуд, навіть як меблі в квартирі розставлені. У нас двоє дітей, і я намагаюся готувати кожен день, щоб було все свіже. А вона розповідає родичам, що у нас в холодильнику порожньо. Ну як так можна?

Вона постійно втручається в наші справи, критикує, хоче, щоб її слухали. Не так давно з’ясувалося, що ця жінка іноді прикидається хворою і маніпулює своїм сином, моїм чоловіком. Просить, щоб він купував ліки за власний кошт і приїжджав завжди, навіть вночі. Хоча у нас звичайний достаток, і самі ледве зводимо кінці з кінцями.

Два роки тому був кричущий випадок. У свекрухи був день народження, мій чоловік поїхав з подарунком привітати матір, а я залишилася вдома з дітьми. Приїхав він тільки вранці, але мені нічого не розповів, лише сказав, що все нормально. І поїхав на роботу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩