КОЛИ ВАСИЛЬ З ГАЛИНОЮ ДІЗНАЛИСЯ, ЩО У ДОНЬКИ Є ТРОХИ ГРОШЕЙ, ВІДРАЗУ ПІШЛИ ДО МАРИНИ. ВОНИ ПРОСИЛИ, ЩОБ ВОНА ПОЗИЧИЛА КОШТИ НА КУПІВЛЮ КВАРТИРИ, АЛЕ НІЧОГО НЕ ГОВОРИЛА ДІДУСЕВІ З БАБУСЕЮ. ОБІЦЯЛИ ПОВЕРНУТИ ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ. МАРИНА ВІДДАЛА ВСЕ, ЩО МАЛА. ТА ЯКОСЬ ВОНА ПРИЇХАЛА ДО ДІДУСЯ З БАБУСЕЮ, І ЗА ВЕЧЕРЕЮ ЇМ ВСЕ РОЗПОВІЛА. В ТОЙ ВЕЧІР ВОНА ПОЧУЛА ВСЮ ПРАВДУ, І В СЛЬОЗАХ НАБРАЛА БАТЬКІВ

Василь з Галиною одружилися коли навчалися в інституті на другому курсі. Вже через рік в них з’явилася донька Марина. Через домашні клопоти Галина так і не закінчила навчання. Вони жили однією великою сім’єю в квартирі дідуся і бабусі з боку мами. Через 6 років, в квартиру повернувся  брат Галини зі своїм сином, після розлучення, колишня дружина брата не захотіла виховувати дитину.

Такою великою сім’єю, було важко жити в трикімнатній квартирі, тому брат Галини взяв житло в кредит і незабаром переїхав разом зі свої сином. Василь з Галиною йому заздрили, але самі влазити в кредит не хотіли.

Коли Марина закінчила школу, вона успішно склала іспити і вступила до медичного інституту. Батьки надсилали їй трохи грошей, але їх все одно не вистачало. Бабуся з дідусем теж трохи допомагали фінансово. Якось після третього курсу, Марина приїхала додому на канікули. І дідусь з бабусею повідомили, що зібрали чималу суму грошей для неї. Цієї суми вистачить на покупку кімнати в гуртожитку. Нехай умови і не дуже, але зате своє.

В останній день перед від’їздом до Марини підійшли батьки, з дуже серйозною розмовою. Вони просили у доньки гроші, які їй подарували бабуся з дідусем. Батьки пояснили, що вони теж зібрали трохи грошей і тепер хочуть взяти в кредит квартиру, але тієї суми, що в них є замало для першого внеску. Марина вже налаштувалася на покупку кімнати і не дуже хотіла віддавати гроші, але батьки дуже просили, мовляв рідна донька, і не хоче допомогти батькам.

Марина трохи подумала і віддала гроші батькам, а вони пообіцяли, що як виплатять через 10 років кредит, відразу віддадуть гроші. Але розповідати про це дідусеві та бабусі вони заборонили. Почався новий навчальний рік, дідусь і бабуся дзвонили Марині щотижня і запитували, чи знайшла вона собі кімнату. Вона не знала, що їм відповісти і казала, що поки шукає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩