НА ВЕСІЛЛЯ МИ ЗАПРОСИЛИ ВСІХ РОДИЧІВ З МОГО БОКУ І З БОКУ ЧОЛОВІКА, КІЛЬКА ЛЮДЕЙ З РОБОТИ І НАШИХ ДРУЗІВ. НА ОРГАНІЗАЦІЮ СВЯТА МИ ВИТРАТИЛИ ВЕЛИЧЕЗНУ СУМУ ГРОШЕЙ. НАПРИКІНЦІ ВЕСІЛЛЯ МИ З ЧОЛОВІКОМ УСАМІТНИЛИСЯ І ВІДКРИЛИ ПОДАРОВАНІ ГОСТЯМИ КОНВЕРТИ. МИ БУЛИ ВРАЖЕНІ СУМАМИ, ЯКІ ТАМ ЛЕЖАЛИ – ЦИХ ГРОШЕЙ НЕ ВИСТАЧИЛО НАВІТЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОПЛАТИТИ ВАРТІСТЬ БАНКЕТУ. Я МАЛО НЕ ПЛАКАЛА. НАСТРІЙ БУВ ГЕТЬ ЗІПСОВАНИЙ

 

Кілька тижнів тому у мене було весілля, і я досі під враженням. Відчуваю себе обдуреною найближчими людьми і родичами. Ми з чоловіком планували зробити наше весілля незабутнім, адже таке дійство – один раз в житті. До підготовки ми віднеслися дуже серйозно. Намагалися все зробити так, щоб ця подія надовго запам’яталася і сподобалася всім нашим родичам і друзям. Мама нам сказала не економити, а кликати максимальну кількість людей, нехай всі розділять нашу радість.

Так ми і зробили, запросили триста гостей з обох сторін. Ми орендували шикарний ресторан, з дорогим і вишуканим меню, найняли найкращих музикантів, танцюристів, тамаду і оплатили фаєр-шоу в кінці вечора. У нас на святі була професійна фото та відео-зйомка, величезний торт і солодкий стіл окремо. Гості були вражені пишністю свята.

На весілля ми запросили всіх родичів з мого боку і з боку чоловіка, кілька людей з роботи і наших друзів. Не забули нікого. На організацію свята ми витратили величезну суму грошей. Неочікувано пішли всі наші з чоловіком накопичення, і довелося взяти ще й невеликий кредит. Але ми щиро вірили, що весілля нам вернеться, адже всі запрошені обіцяли нам подарувати гроші. Наприкінці весілля ми з чоловіком усамітнилися і відкрили подаровані гостями конверти. Ми були вражені сумами, які там лежали – цих грошей не вистачило навіть для того, щоб оплатити вартість банкету. Я мало не плакала. Настрій був геть зіпсований.

Більшість гостей в конверт поставили менше тисячі. І це при тому, що за місце ми платили тисячу триста гривень, і це не враховуючи випивки і солодкого стола. Цього не вистачило навіть для того, щоб розрахуватися з рестораном. Виходить, що всі інші витрати – одяг, музика, фото, відео, конкурси і тамада, виїзна церемонія, все за наш рахунок. Ми попали в кругленьку суму. А нам ще кредит треба повертати, я вже не говорю про те, що на весільну подорож у нас теж грошей не залишилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩