ГАЛИНА ПОСТІЙНО ЕКОНОМИЛА НА СОБІ. ВСЕ НАЙКРАЩЕ КУПУВАЛА ЧОЛОВІКОВІ ТА ДІТЯМ, А СОБІ – НАЙГІРШЕ. УСІМ КУПУЄ ШКАРПЕТКИ ЗА 30 ГРИВЕНЬ, А СОБІ – ЗА 5. ДОНЬЦІ СУКНЮ БЕРЕ ЗА 1000 ГРИВЕНЬ, А СОБІ – ЗА 300. ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ ГАЛИНА ПРИБІГЛА В СЛЬОЗАХ ДО СЕСТРИ: – МІЙ ІВАН ЗНАЙШОВ СОБІ ІНШУ!

 

Так склалося в нашому українському суспільстві, а тим паче в сім’ях, що більшість жінок завжди економить на собі, аби іншим було добре: дітям, чоловікові.

Можливо, і є виключення, але зазвичай це правда.

Є у мене одна подруга, Галина, яка має схильність до економії, причому економії не на всьому. Відразу скажу, що я за економію, але розумну економію.

Галина звичайна жінка 37-ми років. Дохід у сім’ї середній. Живуть в окремій квартирі далеко від батьків, на все, і навіть на відпустку біля моря, у них вистачає. Чоловік Іван працює керівником відділу на великому підприємстві. Галина – вчителька. Дочка вчиться в другому класі, син в дитячому садочку.

Сімейні стосунки у них, можна сказати, хороші. Ніхто не чув, щоб вони сварилися, або розповідали один про одного нехороші речі. Тому ми і здивувалися, коли вони раптом розлучилися.

– Іван знайшов іншу, – плаче Галина. – Він же весь час говорив, що любить, що сім’я для нього – святе. А я вірила йому, слухала його слова. От як після цього комусь довіряти?

Подруги співчутливо кивали, не розуміючи, в чому причина, адже вони так добре жили разом так багато років.

Іван і Галина познайомилися в студентські роки, у них таке кохання, усім на заздрість. Думали, що це на все життя доля їх поєднала. Але реальне життя виявилося не казкою.

– І чим вона краща за мене, чим я йому так не догодила? – запитує наче сама в себе Галина. – У неї ні освіти немає, ні статури жіночної, тільки обличчя розмальоване, наче в клоуна!

– Можливо у вас якісь проблеми були в подружніх стосунках, – обережно припустила сестра Галини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩