В ТОЙ ДЕНЬ Я ПРИЙШЛА З РОБОТИ ДУЖЕ ВТОМЛЕНА, ПРИВЕЛА ДОНЬКУ З САДОЧКА. В КВАРТИРІ ДУЖЕ СМАЧНО ПАХЛО БУЛОЧКАМИ, СВЕКРУХА ДОБРЕ КУХОВАРИЛА. КОЛИ МОЯ ДОНЬКА ПОПРОСИЛА У БАБУСІ БУЛОЧКУ ДЛЯ СЕБЕ, І ДЛЯ МАМИ, СВЕКРУХА ВІДДАЛА ДИТИНІ ЛИШЕ ОДНУ, СКАЗАВШИ, ЩО ЧЕКАЄ МОЛОДШУ ДОНЬКУ ЗІ ШКОЛИ І САМЕ ДЛЯ НЕЇ ВОНА ЦІ БУЛОЧКИ І ПЕКЛА. А ЧЕРЕЗ БАГАТО РОКІВ СВЕКРУХА ПРИЙШЛА ПРОСИТИСЯ ДО НАС ЖИТИ

 

Моя історія про бумеранг, вийшло так, що ми з свекрухою через багато років помінялися місцями. Не думала, що таке може трапитися, але життя довге. Так вийшло і у мене. Коли ми вирішили з чоловіком одружуватися, ми були ще зовсім юні. Найбільше була проти свекруха. Вона вважала, що я, дівчинка з села, вирішила вийти заміж за її сина лише через квартиру і міську прописку.

Я ж дуже любила свого чоловіка і заради нього була готова на все, навіть терпіти свекруху. Свекруха ж була щиро переконана, що якщо я з села, то мені потрібна прописка і квартира, так вона згодом завжди і говорила, коли ми все ж одружилися. А коли в нас народилася дитина, “щаслива” бабуся заявила, що не пропише її у себе в квартирі, так як наша дочка виросте і відбере у неї все. Я жила у свекрухи і боялася їй зайве слово сказати. Підтримки у мене не було, та ще й дитина на руках.

Коли настав час приватизації, моя свекруха приватизувала квартиру на себе і свою дванадцятирічну доньку в рівних частках. Син, тобто мій чоловік, залишився без нічого. Свекруха дуже переживала, щоб мені щось не дісталося. Коли дитина підросла, ми віддали її в садочок і почали з чоловіком складати гроші на власне житло.

Економили на усьому. Пам’ятаю, одного разу я прийшла дуже змучена з роботи, привела доньку з садочка. В квартирі дуже смачно пахло булочками. Треба сказати, що свекруха добре куховарила. Коли внучка попросила у бабусі булочку для себе, і для мами, свекруха віддала дитині лише одну, сказавши, що чекає молодшу доньку зі школи і саме для неї вона ці булочки і пекла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩