ОДНОГО РАЗУ, КОЛИ Я ПРИЇХАЛА З ВІДРЯДЖЕННЯ, ВИРІШИЛА ПРОВІДАТИ СВОЮ МАТІР. І ЯКИМ ЖЕ БУЛО МОЄ ЗДИВУВАННЯ, КОЛИ Я ЗУСТРІЛА БІЛЯ ЇЇ ПІД’ЇЗДУ СВОГО КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА ВІКТОРА. ВІН ШВИДКО ПРИВІТАВСЯ І ПІШОВ. Я РОЗПОВІЛА ПРО ЦЕ МАТЕРІ, АЛЕ ВОНА НІЧОГО НЕ ВІДПОВІЛА, ЛИШЕ ВДАЛА ЗДИВУВАННЯ І ЗМІНИЛА ТЕМУ. А ВСЮ ПРАВДУ МЕНІ РОЗПОВІЛА МАМИНА СУСІДКА, ЯКА НЕ ХОТІЛА БІЛЬШЕ МОВЧАТИ

 

З Віктором ми познайомилися на відпочинку біля моря. Це було шість років тому. Я поїхала в чергову відпустку до моря. Одного вечора я сиділа в кафе коли до мене підсів молодий чоловік, він сподобався мені з першого погляду. Після повернення з відпустки Віктор сам приїхав в моє місто і ми продовжили зустрічатись. Вже через пів року ми одружились. Великого весілля в нас не було, лише найближчі.

Оселилися ми в квартирі моєї матері. Стосунки в нас перший час були просто чудові. Якщо в анекдотах розповідають про напружені стосунки між зятем і тещею – то це не про нас. Стосунки у Віктора з моєю матір’ю дружні. Але потім щось пішло не так. Чоловік довго не міг знайти роботи, а скоріше він і не хотів, його все влаштовувало. Житло є, я непогано заробляю чому б і ні. Ось тільки він почав мене докоряти коли я затримувалась в офісі, став ревнувати до кожного стовпа. Відносини ставали все неприємніше. Я не раз говорила йому про це, однак Віктор і не думав змінюватися.

У цей період наш офіс переїхав на інший кінець міста і мені доводилося більше часу витрачати на дорогу, та ще й роботи добавилось. На це Віктор відреагував бурхливо, влаштував мені скандал. Це стало останньою краплею, і я сказала, що ми розлучаємося. Більше сил не було терпіти. Мабуть, він не очікував такої реакції, адже зазвичай я добра. Він здивовано дивився на мене, почав щось бурмотіти, просити його зрозуміти. Я більше його не слухала.

Віктор ще довго мені телефонував, просив вибачення, обіцяв влаштуватись на роботу, але я вже йому не вірила. Спочатку я сумувала за ним, але поступово заспокоїлася. Я взяла собі в кредит однокімнатну квартиру і переїхала від мами. Життя налагодилося.

Одного разу, коли я приїхала з відрядження, я вирішила провідати свою матір. І яким було моє здивування, коли я зустріла біля під’їзду Віктора. Він швидко привітався і пішов. Я розповіла про це матері, але вона нічого не відповіла, лише вдала здивування і змінила тему. А через деякий час я помітила в квартирі його куртку! Мати не захотіла нічого відповідати. Вона посміялася і припустила, що Віктор забув її ще давно. Виглядало дуже неправдоподібно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩