РІК ТОМУ НАС З ЧОЛОВІКОМ РОЗЛУЧИЛИ, ТЕПЕР МИ З СИНОМ ДЛЯ НЬОГО СТАЛИ МИНУЛИМ. ВІН ЗОВСІМ НЕ ДОПОМАГАЄ НАМ МАТЕРІАЛЬНО. МИКОЛА – ВЛАСНИК НЕВЕЛИКОЇ КОНДИТЕРСЬКОЇ ФАБРИКИ, АЛЕ І КІЛОГРАМА ЦУКЕРОК НІКОЛИ СИНОВІ НЕ ПРИВЕЗЕ. НЕЩОДАВНО Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО МІЙ КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК ЗНОВУ ОДРУЖУЄТЬСЯ. НЕ ЗНАЮ, ЯК ЖИТИ ДАЛІ

 

Відколи я розлучилася з чоловіком, здається, що моє життя припинилося. У мене на руках залишилася дитина, яка потребує мене, а я живу, наче в сні. Нічого не можу з собою зробити з того дня, відколи в залі суду почула вирок: «Ви більше не є чоловіком і дружиною». Я досі не можу зрозуміти, чому він так вчинив зі мною.

Я вийшла заміж в вісімнадцять років по великій любові. Нікого, крім Миколи, я не бачила. Ми одружилися, та його батькам я відразу не сподобалася, завжди, при нагоді, вони говорили йому, що я йому не підходжу, що вони самі знайдуть йому кращу дружину. Я ж догоджала чоловікові, як могла. Вранці сніданок у ліжко, їжу готувала, тільки ту яку він любить, в домі завжди порядок. Так ми прожили п’ять років, а потім я народила дитину. Свекруха відразу заявила, що внук мало подібний на її сина.

Вона продовжувала налаштовувати мого чоловіка проти мене, і з часом я почала помічати, що його почуття до мене холонуть. Коли синові виповнилося п’ять років, чоловік і до нього почав відноситься з холодком, тому що його батьки переконували його в тому, що син на нього не схожий, хоча він копія батька, і що я нагуляла його на стороні. Що я могла вдіяти – чоловік попав під вплив свекрухи. І хоч я завжди тримала в домі порядок, у нас завжди була їжа і затишок, чоловік цілими днями пропадав у своєї мами.

Про себе я також дбала – доглядала за собою і завжди намагалася виглядати добре. Але чоловік перестав мене помічати. А одного вечора він прийшов від свекрухи дуже накручений, сказав мені, що жити зі мною більше не може і подає на розлучення. Я впала на коліна і благала його не робити цього. Я його дуже любила і не знала, як жити без нього. Але чоловік нічого не хотів чути. Син плакав, а чоловік збирав валізи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩