В ПОНЕДІЛОК ВВЕЧЕРІ ЧОЛОВІК ПРИЙШОВ З РОБОТИ І ЗАПИТАВ: – ЩО СЬОГОДНІ НА ВЕЧЕРЮ? Я СИДІЛА З МАЛОЮ ДИТИНОЮ ВЕСЬ ДЕНЬ, А СВЕКРУХА ПРИГОТУВАЛА ВЕЧЕРЮ, ПОЇЛА ЗІ СВЕКРОМ, А РЕШТУ СХОВАЛА. ЧОЛОВІК РОЗІЗЛИВСЯ І ВИЙШОВ НА ВУЛИЦЮ, А КОЛИ ПОВЕРНУВСЯ, НАВІТЬ СВЕКРУХА ЗДИВУВАЛАСЯ

 

Коли розповім вам свою проблему, яка спіткала мене у сімейному житті, багато жінок зрозуміють мене. А ті, які не зрозуміють, напевне не стикалися з цим, і це добре.

Сама я живу самостійно ще з 18 років. Я дуже ранонавчилася себе забезпечувати. Звикла відповідати за себе. Потім я зустріла Романа. Дуже гарного та доброго хлопця. Ми пів року зустрічалися, а потім стали жити разом.

Я закінчувала інститут, і відразу пішла працювати. Поки Роман приходив в гості, у мене і в думках не було казати, щоб він купував продукти. Прийде, я його нагодую, або моя мама щось смачненьке зготує. Вона нічого йому не шкодувала.

А от Роман вже настільки до цього звик, що коли ми з ним стали жити разом ситуація зовсім не змінювалася. Уявіть собі, чоловік щодня приходить додому з пустими руками, навіть хлібини ніколи не принесе.

Я пробувала розмовляти з Романом на цю тему, але це нічого не дало. Чоловік ображався, і йшов. Через якийсь час повертався і все тривало по старому. А сваритися я не хотіла тому, що дуже кохаю Романа. І так минали дні.

Потім у нас з’явилося дитя, і ми переїхали до його батьків, адже у них була більша квартира. Він жив з батьками. Мама його годувала. А тут ще й дружину з малюком привіз!

Я від своїх батьків з’їхала ще в молодості, щоб не обтяжувати їх, і тепер мені не подобалося обтяжувати чужих людей, та й чоловіка пора було залучати до господарства.

Пробувала я це зробити і так, і сяк. А спрацювало ось що!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩