СВЕКРУХА У НАС НА ВЕСІЛЛІ СИДІЛА З ПОХМУРИМ ВИГЛЯДОМ, ТІЛЬКИ ЗІТХАЛА І ПРИКЛАДАЛА ХУСТКУ ДО ОЧЕЙ. ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ МИ З АНДРІЄМ ТРИ ДОВГИХ РОКИ ЖИЛИ У НЬОГО В КВАРТИРІ, РАЗОМ З ЙОГО МАТІР’Ю. ЗА ЦИХ ТРИ РОКИ З СВЕКРУХОЮ Я ПОБАЧИЛА БАГАТО. НАРЕШТІ Я ВМОВИЛА АНДРІЯ ОРЕНДУВАТИ КВАРТИРУ, І МИ ПЕРЕЇХАЛИ. МОЇЙ РАДОСТІ НЕ БУЛО МЕЖ. АЛЕ, НА ЖАЛЬ, МОЄ ЩАСТЯ ПРОДОВЖУВАЛОСЬ НЕДОВГО. ЧЕРЕЗ ДВА МІСЯЦІ НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СВЕКРУХА. ВОНА БЛАГАЛА СИНА ПОВЕРНУТИСЯ, АДЖЕ НА ТЕ БУЛА СЕРЙОЗНА ПРИЧИНА

 

З Андрієм ми познайомилися в інституті, коли навчалися ще на першому курсі. Зустрічалися ми п’ять років, аж поки не закінчили навчання, а відразу як отримали дипломи ми одружилися. Коли Андрій знайомив мене зі своєю родиною, то я зрозуміла, що його мати мене, м’яко кажучи, не полюбила з першого дня. На весіллі вона сиділа з похмурим виглядом і тільки зітхала і прикладала хустку до очей.

Після весілля ми з Андрієм три довгих роки жили у нього в квартирі, разом з його матір’ю. За цих три роки я натерпілася з повна. Все, що я не робила, було неправильно і погано. Всі мої вчинки розглядалися через мікроскоп і піддавалися самій суворій критиці. Коли у нас з Андрієм з’явилися діти, я думала, що свекруха зміниться, але вона змінилась тільки на гірше, до дітей вона ставилася так само як і до мене.

Ніколи не приголубила, не подарувала жодного подарунка, а згодом стала говорити, що рано чи пізно Андрій піде від мене і створить іншу справжню сім’ю, а моїм дітям навіть і аліментів платити не буде. Скільки я через неї сліз пролила навіть і уявити неможливо.

Нарешті я вмовила Андрія зняти квартиру, і з рештою ми переїхали. Моїй радості не було меж. Нарешті я спокійно і впевнено стала себе почувати. Але на жаль, моє щастя продовжувалось недовго. Через два місяці свекруха захворіла і ми були змушені повернутися, щоб за нею доглядати. Її потрібно годувати, давати ліки і хіба мало що ще знадобиться. Андрій запропонував мені звільнитися з роботи і всю себе присвятити догляду за його матір’ю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩