КОЛИ ІРИНА ПІШЛА ВІД ЧОЛОВІКА, ВОНА ШВИДКО ВІДНОВИЛА СВОЇ СИЛИ. ЧЕРЕЗ КІЛЬКА МІСЯЦІВ Я ГЛЯНУЛА НА ЇЇ СТОРІНКУ В СОЦМЕРЕЖАХ І НЕ ВПІЗНАЛА ЇЇ – ВОНА ПОМОЛОДШАЛА РОКІВ НА ДЕСЯТЬ. ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ДИРЕКТОР ФІРМИ, НА ЯКІЙ ПРАЦЮВАЛА ІРИНА, НЕЩОДАВНО РОЗЛУЧИВСЯ. ВІН ДАВНО ПОМІТИВ В ЕКОНОМІЧНОМУ ВІДДІЛІ СКРОМНУ, КРАСИВУ І ПРАЦЬОВИТУ ІРИНУ, А НЕЩОДАВНО ВОНИ РОЗПИСАЛИСЯ І ПОЧАЛИ ЖИТИ РАЗОМ. ІРИНА РОЗЦВІЛА НА ОЧАХ

 

У мого рідного брата була і сім’я, і прекрасна дружина, але він не вмів це цінувати і тому все втратив. Ця історія може бути повчальною для всіх чоловіків – ніколи не варто недооцінювати своїх дружин. А перш, ніж в чомусь їх звинувачувати, постарайтеся згадати, що ви їм взагалі дали.

В молодості мій брат був красенем – очі голубі, волосся темне, підкачаний, спортивний. Всі дівчата були в захваті від нього. Але йому до душі припала Іринка – скромна красуня, яку всі вважали королевою двору. На той час вона закінчувала економічний факультет в університеті. Мій брат був з тих, хто не вважав, що освіта дуже потрібна для життя. В той час він заробляв гроші якимось дивним чином, перебуваючи у сумнівних компаніях. Але буремні дев’яності давно минули і зараз без освіти йому дуже важко знайти роботу.

Навіть в охоронці беруть молодих хлопців, а не майже п’ятдисятирічних чоловіків. Іринка ж його як закінчила університет, так відразу почала працювати економістом у великій фірмі.

Мій брат завжди злився, що дружина заробляє більше за нього, тому намагався усякими способами принижувати її, щоб зробити меншовартісною. За роки життя з Ігорем, Ірина дуже запустила себе, і взагалі постаріла. Ігор не соромився акцентувати на цьому увагу, постійно повторював, що вона негарна, стара і неприваблива. В якийсь момент Ірині набридло це терпіти і вона пішла від чоловіка, прихопивши з собою дітей.

Сказати по правді, Ірина, як була королевою, так і залишилася. Але зараз по ній було видно, що вона втомилася вічно чекати його, вічно намагатися догодити. Сліди колишньої краси, вкрилися пилом буднів і буденністю.

Коли Ірина пішла, вона швидко відновила свої сили. Через кілька місяців я глянула на її сторінку в соцмережах і не впізнала її – вона помолодшала років на десять. Ірина завжди мені подобалася, а тепер я не могла відвести від неї погляду, яку ж чудову дружину втратив мій брат. Не зміг оцінити того, що має, вона ж була і красива і господарська.

Відтоді минуло пів року. Мій брат так і не знайшов роботу. Він сидів вдома і нив, який він бідний і нещасний, що там йому не так, і тут йому не так, і всі не такі. Якось ми з ним поїхали в магазин купити йому штани. Купили ми штани, виходимо, і практично біля входу бачимо, як Ірина, в дорогій шубі красиво закидає речі в багажник розкішної «Тойоти». Виглядала вона надзвичайно.

Вона мене впізнала, кивнула головою, привіталася. Ми стояли ошелешені. Мій брат кинувся до неї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩