МІЙ ЧОЛОВІК ПРОСТО ЗІБРАВ ВАЛІЗУ, ЗАЛИШИВ КЛЮЧІ, І, БЕЗ УСЯКИХ ПОЯСНЕНЬ, ПОКИНУВ МЕНЕ. І ТОДІ Я ВИРІШИЛА, ЩО ЦЬОГО ТАК НЕ ЗАЛИШУ, Я ОБОВ’ЯЗКОВО ДІЗНАЮСЯ ВСЮ ПРАВДУ. І Я ТАКИ ЙОМУ ВІДПЛАТИЛА

 

Зі своїм чоловіком Володимиром, я прожила вісім років, але, на жаль, наш шлюб розпався. Мій колишній чоловік залишив ключі, зібрав валізу і поїхав жити до свого друга Ігоря. Я тоді хотіла повернути його, але вирішила помститися, за всі образи, дрібні сварки, які накопичилися за стільки років шлюбу. І ось в мене визрів такий план.

Я зателефонувала Ігорю, запитала, як там поживає мій колишній, я розговорилася з ним, сказала, що потрібна допомога, там раковину потрібно прочистити, вигадала все, що тільки можна, і попросила його якось до мене зайти. Потім до мене приїхав Володя за рештою своїх речей і ми знову посварилися, так сильно, що я набрехала йому про свого нового залицяльника, і під час сварки взяла, та й зателефонувала Ігорю. Стала говорити йому, як сильно я його кохаю, що всі ці роки я приховувала свої почуття і таке подібне.

Ігор був дуже здивований і спочатку не повірив, думав, що я його використовую, щоб насолити Володі, але я зіграла свою роль майстерно. Ми почали з ним зустрічатись. Гуляли вечорами в парку, він красиво доглядав за мною, дарував подарунки і водив в кафе. Ігор був вихований так, що він ніколи ні з ким не говорив про свої особисті справи, навіть зі своїми друзями. Я точно знала, що він не розповість моєму колишньому чоловікові, що конкретно між нами відбувається.

Володя часто дзвонив мені і сварився, казав, щоб я перестала вішати локшину на вуха його друга. Я тільки сміялася і питала, чому він так сильно мене ревнує, якщо ми вже розлучилися. Але в один день все змінилося.

Ми сиділи з Ігором в ресторані. Раптом піаніст почав грати мою улюблену пісню. Ігор взяв мене за руку і запропонував почати жити разом. Я не очікувала такого повороту і сказала, що не можу, після чого розповіла всю правду, що робила це все тільки заради того, щоб позлити свого колишнього чоловіка. Ігор дуже засмутився і сказав, що Володя все-таки мав рацію, а він, дурень, з ним ще посперечався, що я закохана настільки сильно, що навіть буду приносити йому обід на роботи. Тут потрібно додати дві важливі деталі. По-перше, вони працюють в сусідніх офісах, і якщо я прийду до Ігоря на роботу, то мій колишній чоловік обов’язково це побачить. По-друге, я зовсім не вмію готувати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩