ОДНОГО РАЗУ ВІКА ПОБАЧИЛА, ЯК ЇЇ ТАТО ПЛАЧЕ. НЕЗАБАРОМ ДО НИХ В БУДИНОК ПРИЙШЛА НЕЗНАЙОМА ЖІНКА, ВОНА БУЛА СЕРДИТОЮ, КРИЧАЛА НА ЇЇ МАМУ. А ВОНА ПРОСТО СТОЯЛА І МОВЧАЛА. ЗВИЧАЙНО, ЩО В 12 РОКІВ ВІКА НЕ МОГЛА ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В СІМ’Ї, І ХТО ЦЯ НЕЗНАЙОМА ЖІНКА, І ЧОМУ ВОНА СВАРИТЬСЯ НА ЇЇ МАМУ. А ПОТІМ МАМА ЗІБРАЛА РЕЧІ І ПРОСТО ПІШЛА

 

Коли Вікторії виповнилося 14 років, її мама Софія пішла з сім’ї, будувати своє власне, нове життя. Віка завжди вважала, що живе в самій щасливій родині на світі. Її батько Петро, ніколи не кричав на Софію, ніколи в їх родині не було ніяких сварок, не кажучи вже про щось більше. Петро дуже кохав Софію. Одного разу Софія дуже пізно прийшла з роботи. Тоді Віка перший раз побачила, як тато почав сваритися на маму.

Коли Віка запитала в матері чому тато сварився, Софія відповіла, що у нього просто поганий настрій. А незабаром до них в будинок прийшла незнайома жінка, яка влаштувала цілий скандал, вона кричала на Софію. А Софія просто стояла і мовчала. Звичайно, що в 12 років, Віка не могла зрозуміти, що відбувається в сім’ї, і хто ця незнайома жінка, і чому вона свариться на її маму.

Одного разу, Віка побачила як її тато плаче, вона дуже здивувалась, вона завжди думала, що чоловіки взагалі не плачуть. Коли вона запитала в батька, що сталося, він присів біля неї і розповів, що вони з мамою розлучаються, а ще він сказав Вікторії, що вона вже доросла і має вирішити з ким залишитися. Батько пояснив їй, що мама буде жити з чужим дядьком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩