ІРИНА ЗДОГАДУВАЛАСЬ, ЩО ЧОЛОВІК ЇЙ ЗРАДЖУЄ, І ЇЙ БУЛО ДУЖЕ ВАЖКО ЦЕ РОЗУМІТИ. ВОНА НАМАГАЛАСЯ НЕ НАКРУЧУВАТИ СЕБЕ, У НИХ ТАКИ Ж СІМ’Я, ДІТИ. І ВОНА ДУМАЛА ПРО НИХ. ЯКОСЬ В МІСТІ ІРИНА ПОБАЧИЛА МАШИНУ СВОГО ЧОЛОВІКА, І ВИРІШИЛА НАЗДОГНАТИ ЙОГО, АЛЕ, КОЛИ НАБЛИЗИЛАСЯ, ПОБАЧИЛА, ЩО З ПЕРЕДУ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ СИДІННІ СИДІЛА ВОНА, ТА САМА, З ДОВГИМ БІЛИМ ВОЛОССЯМ. ДО БУДИНКУ ІРИНА ЛЕДЬ ДОЇХАЛА, ВСЕ БУЛО ЯК УВІ СНІ. ВОНА ПРОСТО ЗАЛИШИЛА МАШИНУ ПЕРЕД ПІД’ЇЗДОМ, ПІДНЯЛАСЯ В КВАРТИРУ, СТАЛА ПІД ДУШ І ПОЧАЛА ПЛАКАТИ

 

Ірина з Дмитром одружилися коли їм виповнилося по 18 років. Це було кохання з першого погляду. Дмитро – чоловік з сильним характером, вольовий, владний і дуже ревнивий. Довгі роки Ірина жила в тіні чоловіка. У них двоє дітей. Вони давно вже подорослішали і у кожного з них своє життя.

Багато чого було за ці роки. І зараз, замість колишнього кохання, прийшли теплота та звичка. Згодом Дмитро став віддалятися. Ірина здогадувалась, що чоловік їй зраджує, і їй було дуже важко це розуміти. Вона намагалася не накручувати себе, у них таки ж сім’я, діти і вона думала про них. Але одна справа, коли просто інтрижка, а друга, коли в житті коханого чоловіка з’являється інша жінка.

Кожна жінка відразу відчує по відношенню чоловіка, що у нього з’явилася коханка. Один раз вона прочитала повідомлення, що прийшло на мобільний телефон чоловіка зі словами: “коханий, я чекаю тебе”. І в ту мить земля пішла з під ніг.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩