ЯКОСЬ Я ПОДЗВОНИЛА КОЛИШНЬОМУ ЧОЛОВІКОВІ І СКАЗАЛА, ЩО ТЕРМІН0В0 ПОТРІБНО КУПИТИ МОЛОДШОМУ СИНОВІ ЧОБІТКИ КУРТОЧКУ, АДЖЕ ПРИЙШЛА ВЕСНА, ДИТИНІ НІЧОГО НОСИТИ, ВСЕ ВЗУТТЯ СТАЛА ЙОМУ МАЛИМ. ІВАН ПОЇХАВ, КУПИВ ЧЕРЕВИКИ ЗА ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ І КУРТОЧКУ ЗА ВІСІМСОТ, А ПОТІМ ВИРІШИВ, ЩО ВІН ЦЮ СУМУ ВИПЛАТИВ НІБИТО ЯК ЧАСТИНУ АЛІМЕНТІВ. ОДНОГО РАЗУ Я ЙОМУ СКАЗАЛА, ЩО У МЕНЕ ГРОШЕЙ ВЗАГАЛІ НЕМАЄ, ЇЖУ ДІТЯМ КУПУВАТИ НЕМА НА ЩО. ЧОЛОВІК МЕНЕ ОШЕЛЕШИВ: «ЦЕ ТВОЇ ПРОБЛЕМИ! ЖИВІТЬ ЗА МОЖЛИВОСТЯМИ!». І ЦЕ РІДНИЙ БАТЬКО ГОВОРИТЬ СВОЇМ ДІТЯМ

 

Я пережила зраду чоловіка і це після двадцяти років шлюбу. Біль, який я відчуваю, словами не передати. Адже ми так довго були разом, стільки всього пережили разом. Чоловік постійно дивився на мене закоханими очима так, що мені заздрили всі подруги. Я ж завжди намагалася бути для нього ідеальною дружиною. Я вже останні роки не працювала, бо не було в цьому потреби. Зате я намагалася створити в домі затишок, робила все для того, щоб чоловік хотів повертатися додому, постійно готувала йому щось смачненьке.

У нас двоє дітей: старшому синові шістнадцять років, а молодшому – чотири. Це зараз ми живемо дуже добре, але так було не завжди. За ці роки разом ми здолали багато труднощів. Найскладніший період був, коли у нас з’явився старший син. Грошей не вистачало катастрофічно. Ми знімали дешеву квартиру із зручностями на вулиці, мені доводилося з відром ходити по воду. Бувало, що ми не мали що їсти і їли одну сосиску на двох. Джерело

Але ті часи давно минули. Тепер у Івана свій власний бізнес – він власник будівельної компанії. У нас є свій будинок, автомобіль, дача. Наш другий син народився вже в любові і достатку. І здавалося б, що ще треба для щастя? Але одного разу Іван пішов на курси з розвитку і просування бізнесу.

Там він познайомився з жінкою, в яку закохався. У них зав’язався роман. Я нічого не знала. Ця жінка була розлученою, «в пошуку». Вона запримітила мого Івана. Вони багато часу проводили разом. Так і забрала його з родини. Вона багато років була сама, тому добре знала, що робити. Казала йому лише те, що він хотів чути. Звеличувала його.

Раніше ми з чоловіком все вирішували разом, а зараз у нього з’явилися нові фрази: «Це я так вирішив!», «Я так вважаю!». Ми розлучилися. Щоб вижити, мені довелося влаштуватися на роботу. Грошей вистачає, але прямо в обріз. Доводиться рахувати кожну копійку. А Івана як підмінили. Зараз це зовсім інша людина. Навіть аліменти на дітей не платить. Вважає, що, раз діти живуть з матір’ю, це і є для неї потурання. Тому вона повинна їх утримувати. Іноді він бере молодшого сина і оплачує йому розваги.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩