ОКСАНА ЧЕКАЛА СТАРОСТІВ – НАГОТУВАЛАСЯ, НАЧЕ НА ВЕСІЛЛЯ. КОЛИ НА ПОРОЗІ ВОНА ЗУСТРІЛА ІГОРЯ, ЛЕДЬ НЕ ЗОМЛІЛА – НАРЕЧЕНИМ ЇХНЬОЇ ДОНЬКИ ВИЯВИВСЯ ЙОГО ПРИЙОМНИЙ СИН. В ТОЙ ВЕЧІР ОКСАНА ЗІЗНАЛАСЯ ІГОРЮ, ЩО НАДІЙКА – ЇХНЯ СПІЛЬНА ДОНЬКА. ОКСАНІ І ІГОРЮ ТАК І НЕ СУДИЛОСЯ СТАТИ ЧОЛОВІКОМ І ДРУЖИНОЮ, АЛЕ НА РУШНИЧОК ЩАСТЯ СТАЛИ ЇХНІ ДІТИ, ТОМУ ТЕПЕР ВОНИ БУЛИ СВАТАМИ

В житті Оксани трапилася дуже сумна історія – вона понад життя кохала одного, а заміж вийшла за іншого. Так і прожила все життя без любові, хоча і намагалася бути для чоловіка хорошою дружиною. Проте, кохати Ігоря вона не переставала. Чоловік, звичайно, ні про що не здогадувався. Доля дуже сильно все переплела.

В свого одногрупника Ігоря Оксана закохалася ще на першому курсі. У ньому було щось особливе, що вабило всіх дівчат. Але з поміж інших він вибрав Оксану. Це було перше, справжнє кохання. П’ять років проминуло непомітно і після випускного закохані змушені були на деякий час роз’їхатися по своїх домівках. Але Оксана любила і вірила, що вони колись будуть разом.

Але з часом вона стала помічати, що їхні зустрічі ставали все рідшими, Ігор все рідше телефонував їй, а потім і зовсім зник. Оксана була симпатичною дівчиною, тому завжди подобалася чоловікам. У неї було багато залицяльників, та вона все ще чекала Ігоря. Але коли зрозуміла, що чекати марно, погодилася вийти заміж за одного з них. Від спільних знайомих Оксана дізналася, що Ігор живе в приймах у якоїсь дівчини і вони збираються одружитися.

Оксана теж вийшла заміж, за нелюба. Думала, що в процесі життя його полюбить, сподівалася, що дитина усе змінить. Але дитя в їхніх родині чомусь не з’являлося.

Минуло п’ять років і якось Оксану відправили з роботи на курси підвищення кваліфікації. Діватися було нікуди і вона поїхала до обласного центру, це ж всього на два тижні. Йдучи знайомою вулицею, вона випадково зустріла Ігоря. Ця зустріч була доленосною. Ігор розповів їй, що має сина. Оксана дивилася і танула в очах коханого, а він говорив-говорив без упину про те, що їх зустріч — це доля. Розповідав, як сумував за нею, як кохав її усі ці роки і як одружився із співчуття до жінки, яку кинули, коли вона вже чекала дитину.

За розмовою вони і незчулися, як наступила ніч. В гуртожиток повертатися вже було пізно, тому Ігор запропонував їй заночувати у готелі. То була ніч, яка змінила їх життя. Всі ці два тижні Ігор взяв на роботі відпустку за свій рахунок, і кожного дня, як на крилах, летів до своєї коханої, а ввечері повертався до жінки й дитини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩