Я НАБРАЛА НОМЕР СВЕКРУХИ, ХОТІЛА, ЩОБ ВОНА ПОКЛИКАЛА ДО ТЕЛЕФОНУ ЧОЛОВІКА. АЛЕ У ВІДПОВІДЬ ПОЧУЛА: – ЩО ТИ ЗА МАМА, ЯКЩО НЕ СПРАВЛЯЄШСЯ З ДИТИНОЮ, – ЗАЯВИЛА МЕНІ СВЕКРУХА. – ЗАПАМ’ЯТАЙ, ЖІНКИ НАРОДЖУЮТЬ ДІТЕЙ ДЛЯ СЕБЕ! МІЙ СИН БАГАТО ПРАЦЮЄ, ТОМУ ЙОМУ ТЕЖ ПОТРІБЕН ВІДПОЧИНОК, А З ВАМИ ВІН ВІДПОЧИТИ НЕ МОЖЕ. ДО РЕЧІ, ВІН ЗАРАЗ СПИТЬ, ТОМУ Я ЙОГО НЕ БУДУ ТУРБУВАТИ. Я ПОСТАВИЛА СЛУХАВКУ І ЗАПЛАКАЛА РАЗОМ З МАЛЮКОМ

 

До весілля ми з чоловіком зустрічалися майже рік, весь цей час він намагався бути бездоганним – намагався мене розуміти і у всьому підтримувати. То ж коли він запропонував мені заміж, я відразу погодилася. У нас все було добре, поки я не народила дитину. З появою малюка мого чоловіка наче підмінили.

Я це усвідомила нещодавно – що з появою в нашій родині дитини, шлюб почав руйнуватися. І якщо спочатку це було не зовсім очевидно, то тепер мені повністю зрозумілі всі причини наших з чоловіком сварок і постійних конфліктів буквально ні на чому. Я б могла і далі це ігнорувати, проте розумію і бачу як шлюб руйнується у мене очах. Це навіть почала помічати моя мати, яка ніколи особливо моїм особистим життям не цікавилася.

Дитина у нас неспокійна, постійно плаче. Я щиро сподівалася на підтримку чоловіка, але він відверто цього не робить – з роботи повертається пізно,часто заходить до своєї мами і там просиджує всі вечори. Одного разу малюк був дуже неспокійним, і я теж в цей день себе погано почувала, тому мріяла, щоб чоловік скоріше повернувся і поносив трохи сина, а я б за той час відпочила. Та чоловіка не було. Я набрала номер свекрухи, хотіла, щоб вона покликала до телефону чоловіка. Але у відповідь почула:

– Що ти за мама, якщо не справляєшся з дитиною, – заявила мені свекруха. – Запам’ятай, жінки народжують дітей для себе! Мій син багато працює, тому йому теж потрібен відпочинок, а з вами він відпочити не може. До речі, він зараз спить, тому я його не буду турбувати.

Я поставила слухавку і заплакала разом з малюком. В той вечір до мене приїхала моя мама і допомогла мені. Я намагалася поговорити з чоловіком на цю тему, але він вирішив просто мене проігнорувати. Йому здається, що я себе накручую. Він тільки й знає, що ходити на свою роботу і зустрічатися з друзями або відсиджуватися у своєї матері. У мене складається враження, що він готовий на все, лише б менше з’являтися вдома. Але це ж неправильно, особливо коли у тебе маленька дитина. Який чоловік так чинить? Я питала всіх своїх подруг, вони кажуть, що нічого подібного в їх сім’ях не відбувається і чоловіки їм допомагають у всьому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩