ГАЛИНА ВЖЕ НЕ МОГЛА НА ВСЕ ЦЕ ДИВИТИСЯ, ВОНА ПОЗНАЙОМИЛАСЯ З ОДНИМ МОЛОДИМ ЧОЛОВІКОМ, І, ВТОМЛЕНА ВІД УСЬОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В БУДИНКУ, ВІД ЧОЛОВІКА І ДІТЕЙ, ВОНА, НЕДОВГО ДУМАЮЧИ, ПОЇХАЛА З НИМ В ІНШЕ МІСТО. МИХАЙЛО ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ЗРОЗУМІВ, ЩО ГАЛИНА ПОКИНУЛА ЙОГО І ДІТЕЙ. ЖІНКА ЩЕ ТОДІ НЕ ЗНАЛА, ЯКА ГІРКА ДОЛЯ ЧЕКАЄ НА НЕЇ

Познайомилися Михайло з Галиною ще в інституті, а відразу після закінчення одружилися. Через рік в них з’явився син, назвали його Артем, а ще через рік – з’явилась донька Оля. І все в родині прекрасно, гармонія і любов. Але настали складні дев’яності, зарплату затримували постійно, а потім і зовсім звільнили годувальника родини з роботи.

Галина крутилася як могла, бралася за будь-яку роботу, щоб хоч якось прогодувати дітей. Михайло став все більше часу проводити зі своїми друзями, які теж залишилися без роботи. Вони днями сиділи в гаражах і обговорювали, як погано живеться, і як раніше було добре.

Галина вже не могла на все це дивитися, вона познайомилася з одним молодим чоловіком і втомлена від усього, що відбувається в будинку, від чоловіка і дітей, вона недовго думаючи, поїхала з цим коханцем в інше місто.

Михайло тільки через тиждень зрозумів, що Галина покинула його і дітей. Він взагалі розклеївся, перестав стежити за дітьми, про роботу теж навіть не думав. Добре хоч сусіди допомагали бідним дітям, хто погодує, хто пригріє, хто речі якісь дасть. Але в підсумку дітей забрали до дитячого будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩