ВАЛЕНТИНА З МАМОЮ ВИРІШИЛИ ЗАБРАТИ ВІКТОРА З СІМ’Ї. ПРО ТАКОГО БАГАТОГО ЗЯТЯ МРІЯЛА КОЖНА. ДРУЖИНА НАТАЛЯ ВСЕ БАЧИЛА І ДОБРЕ РОЗУМІЛА, АЛЕ СКАНДАЛУ ВЛАШТОВУВАТИ НЕ СТАЛА, ЯКИЙСЬ ЧАС НАМАГАЛАСЯ СІМ’Ю ЗБЕРЕГТИ, ПЕРЕЖИВАЛА ДУЖЕ. АЛЕ ВІКТОР ВКРАЙ ЗНАХАБНІВ, ДОДОМУ МАЙЖЕ НЕ ПРИХОДИВ. ТОДІ ВОНА ЗАБРАЛА ДІТЕЙ І ПОЇХАЛА. І ТУТ БИ ВАЛЕНТИНІ РАДІТИ, ТА ПІСЛЯ ВІД’ЇЗДУ ДРУЖИНИ, З’ЯСУВАЛОСЯ, ЩО У НЬОГО НІЧОГІСІНЬКО НЕМАЄ, ВСЕ МАЙНО НАЛЕЖАЛО НАТАЛІ. ВІКТОР НАБРАВСЯ КРЕДИТІВ, ВАЛЕНТИНА ЗРОБИЛА ЗА ЙОГО РАХУНОК РЕМОНТ І З’ЇЗДИЛА НА МОРЕ. А ПОТІМ СТАЛА ДУМАТИ, ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ВІКТОР ВІД НЕЇ ПІШОВ

Віктор з Наталею були одружені вже 15 років. В них було троє дітей, хлопчик і дві дівчинки близнючки. Жили вони в невеликому містечку, на орендованій квартирі, так як Віктора відправили туди на довготривалий термін. Звісно, що квартиру оплачував роботодавець. Віктор був високий на зріст, спортивної статури – ну просто красень. Автомобіль новенький був, недешевий. Всі заздрили, деякі навіть подивитися бігали.

Поки дружина з дітьми займалася та вдома по господарству, він на роботу ходив. Там він і познайомився з Валентиною. Симпатична жінка, молодша за Віктора на 10 років, от правда з дитиною. Віктора вона відразу помітила і навіть подружкам сказала, що через пару місяців він буде її. Так і вийшло, спочатку на каву, а потім в гості на вечерю до Валі, а мати її ще тією жіночкою була, допомагала чоловіка з сім’ї забрати, столи накривала, а що ж, такого завидного зятя старалася отримати.

Незабаром Віктор здався, піддався чарам, а ще через місяць дружині добрі люди все доповіли. Але Наталя і сама вже зрозуміла – з ранку на 45 хвилин раніше з дому став виходити, всі вихідні на роботі, а одного разу і зовсім додому ночувати не прийшов.

Віктора попереджали колеги по роботі, щоб подалі тримався від Валентини, розказували йому яка вона цяця, але Віктору було байдуже, він нікого не слухав.

Наталя все бачила і добре розуміла, але скандалу влаштовувати не стала, якийсь час намагалася сім’ю зберегти, переживала дуже. Але Віктор вкрай знахабнів, додому майже не приходив. Тоді вона забрала дітей і поїхала. А через місяць подала на розлучення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩