НЕЩОДАВНО ЛІДА ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У ЧОЛОВІКА Є ІНША ЖІНКА. НІ, ВОНА НІЧОГО НЕ СКАЗАЛА ЙОМУ, МОЖЛИВО, ПОБОЯЛАСЯ. НЕ ВЛАШТОВУВАЛА СКАНДАЛІВ. НЕ КИДАЛА ПОСУД І НЕ ПЕРЕЇЖДЖАЛА ДО МАМИ. ЛІДА ВЧИНИЛА МУДРІШЕ. ПОДЗВОНИЛА СУПЕРНИЦІ І ЗАПРОПОНУВАЛА ЗУСТРІТИСЯ

 

Нещодавно Ліда дізналася, що у чоловіка є коханка. Ні, вона нічого не сказала йому, можливо побоялася. Не влаштувала скандалів і істерик. Не ревнувала, не кидала посуд і не переїжджала до мами. Жінка вчинила мудріше. Подзвонила суперниці і запропонувала зустрітися в кафе.

Та виявилася не з боязких і відразу прийняла запрошення. Вона навіть не запитала для чого зумтрічатися, було таке враження, що вона аж стішилася тому. Коханка прийшла на зустріч в дорогій сукні і в туфлях на високих підборах.

З зачіскою, макіяжем і гордовитим поглядом. Показуючи всім своїм виглядом, що не збирається поступатися чоловіком. Вона сиділа навпроти недоглянутою домогосподарки, у витягнутому та вицвілому з роками светрі, пошарпаних джинсах і, вчасно не пофарбованим, волоссям на голові, зібраними в пучок.

Та, інша жінка чоловіка, відверто сміялася, як дружина невпевнено бурмоче щось собі під ніс і смикає облізлі нігті. Їй ніколи було стежити за собою, вдома чекали її двоє дітей, чоловік. Усім потрібно приділити увагу, погодувати, попрати. Школа, уроки, гуртки.

– Ти на себе в дзеркало давно дивилася, що нам з тобою ділити? – усміхнулася коханка. – Я взагалі не знаю, для чого погодилася на цю зустріч, твій чоловік багато про тебе розповідав, але мало хорошого.

– Ти спочатку народи двох дітей, потім і я на тебе подивлюся, посміюся з тебе! – сумно і невпевнено виправдовувалася Ліда.

– Я тебе народжувати не змушувала, якщо толку немає ні в чому, то й заміж нічого було виходити. – Не вгамовувалася суперниця.

Ліда хотіла все поставити на місця, але розмова ні до чого не привела. Лише самооцінка дружини скотилася на саме дно. Вона цей бій програла, ганебно і швидко, але здатися і поступитися своїм чоловіком вона не збиралася. Ні, це не про неї. Вона не має права дозволити цій, щоб вона зруйнувала її сім’ю, не має права дозволити чоловікові, щоб він покинув рідних дітей. Вона жінка, вона має зберегти сім’ю.

Декілька днів Ліда ходила в роздумах, розмірковуючи про те, як зберегти сім’ю. Розуміла, що треба щось міняти, приводити себе в порядок. Чоловік має бачити перед собою ту жінку, в яку колись так щиро закохався.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩