ЯКОСЬ ПІСЛЯ ПОХОДУ ПО МАГАЗИНАХ Я ВИРІШИЛА ЗАЙТИ НА НАШУ ДРУГУ КВАРТИРУ. ВОНА ПУСТУВАЛА ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ, ЦЯ КВАРТИРА ДІСТАЛАСЯ ЧОЛОВІКОВІ ВІД ЙОГО БАБУСІ У СПАДОК. Я ХОТІЛА ТАМ ТРОХИ ПРИБРАТИ. ВІДКРИВШИ ДВЕРІ СВОЇМ КЛЮЧЕМ, В КОРИДОРІ Я ПОБАЧИЛА МОЛОДУ ЖІНКУ. ВІД НЕСПОДІВАНКИ Я ТРОХИ РОЗГУБИЛАСЯ. В ГОЛОВІ ПЕРЕБИРАЛА БЕЗЛІЧ ВАРІАНТІВ. МОЖЛИВО, ЧОЛОВІК ЗДАВ КВАРТИРУ, А МЕНІ НЕ СКАЗАВ. АБО ДАВ КЛЮЧІ КОМУСЬ ІЗ ДРУЗІВ. Я ХОТІЛА ДУМАТИ ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО, АЛЕ ТІЛЬКИ НЕ ПРО ЗРАДУ ЧОЛОВІКА. АЛЕ ВСЕ ВИЯВИЛОСЯ БАНАЛЬНО – ЧОЛОВІК МЕНІ ПОСТІЙНО ЗРАДЖУЄ

 

Я вийшла заміж кілька років тому і весь цей час вважала себе дуже щасливою. У нас з чоловіком є своє житло і ще одна квартира, в якій ніхто зараз не живе. Чоловік добре заробляє, забезпечує мене. Любить і цінує, у всьому зі мною радиться. Ми їздимо відпочивати на море два рази в рік. Чоловік часто купує мені дорогі подарунки. Всі мої подруги відкрито мені заздрили, хто білою, а хто чорною заздрістю. Проте мої батьки відразу попередили мене, що він не та людина, яка шанує чистоту сімейних відносин. Але я не вірила їм. Як виявилося, дуже навіть дарма.

Я аналізую наше сімейне життя і не розумію, де я зробила помилку, адже я намагалася бути ідеальною дружиною. Завжди намагалася приготувати для нього щось смачненьке, намагалася не повторюватися в стравах. Вечорами зустрічала його з роботи з ніжністю і ласкою. І що дивно, мені здавалося, що він теж щасливий поруч зі мною. Тому я щиро не розумію, чому все так склалося.

Якось я гуляла по місту і після походу по магазинах я вирішила зайти на нашу другу квартиру. Вона пустувала вже кілька років, ця квартира дісталася чоловікові від його бабусі у спадок. Я хотіла там трохи прибрати, подивитися, в якому вона стані і думала запропонувати чоловікові її здавати. Я відкрила двері своїм ключем і в коридорі побачила молоду жінку. Від несподіванки я трохи розгубилася і просто дивилася на неї. В голові перебирала безліч варіантів. Можливо, чоловік здав квартиру, а мені не сказав. Або дав ключі комусь із друзів чисто з чоловічої солідарності. Я хотіла думати все що завгодно, але тільки не про зраду чоловіка. Про це я хотіла думати в останню чергу.

Але дуже швидко всі мої сумніви розвіялися – з кухні в коридор вийшов мій чоловік. Сльози у мене самі почали котитися з очей і я не могла вимовити жодного слова. Я сподівалася, що чоловік почне мене заспокоювати, казати, що я все не так зрозуміла. Що виставить цю дівчину за двері, але нічого такого не відбувалося. Чоловік просто ошелешив мене своєю поведінкою. Замість того щоб виставити дівчину геть, він прочитав мені цілу лекцію, що не треба без попередження приходити туди, куди не треба. І все в такому дусі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩