СВЕКРУХА НАПОЛЯГЛА НА ТОМУ, ЩО ВЕСІЛЛЯ ТРЕБА РОБИТИ У НЕЇ В СЕЛІ. КОЛИ МИ З БАТЬКАМИ ПРИЇХАЛИ ДО НЕЇ УЗГОДЖУВАТИ ВСІ ДЕТАЛІ, ВОНА ГАРНО СПІВАЛА, ПРО ТЕ, ЩО ТЕПЕР МИ РІДНІ І МАЄМО БЕЗКОРИСЛИВО ДОПОМАГАТИ ОДИН ОДНОМУ. СКАЗАЛА, ЩО ВСЯ ГОРОДИНА, ЯЙЦЯ І М’ЯСО З НЕЇ, У НЕЇ ВСЕ СВІЖЕНЬКЕ, ДОМАШНЄ. МИ ПОГОДИЛИСЯ. СПІВАЛА КРАСИВО, АЛЕ ВИЙШЛО З ЇЇ СТОРОНИ НЕ ДУЖЕ ГАРНО – ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ ВОНА ЗАХОТІЛА, ЩОБ МИ ЇЙ ПОВЕРНУЛИ КОШТИ З ЗІБРАНИХ ГРОШЕЙ

 

Я народилася і виросла в місті, але в дитинстві щороку я приїжджала до бабусі в село на ціле літо. Пам’ятаю, як бабуся завжди передавала нам всякої городини – картоплю, буряк, моркву, а також домашні яйця, сметану і молоко. Вона вважала це своїм святим обов’язком, нам допомагати. Там, в селі, я познайомилася і з своїм теперішнім чоловіком. Ми ще з дитинства з ним дружили, його сім’я жила поруч з моєю бабусею.

Потім бабусі не стало і ми припинили їздити в село, природно, що і всі зв’язки загубилися. Але нещодавно Віктор знайшов мене в соцмережах і ми почали спілкуватися, спочатку як друзі, пізніше наше спілкування переросло у щось більше. Виявилося, що Віктор зараз живе і працює в нашому місті, ми почали зустрічатися і вирішили одружитися.

Віктор – єдиний син, батька його давно не стало. То ж коли свекруха наполягла на тому, що весілля треба робити у неї в селі, ми не могли їй відмовити. Коли ми з батьками приїхали до неї узгоджувати всі деталі, свекруха гарно співала, про те, що тепер ми рідні і маємо безкорисливо допомагати один одному, що такого слова, як «борг», серед рідні і бути не може! Сказала, що вся городина, яйця і м’ясо з неї, у неї все свіженьке, домашнє. Ми погодилися. Співала красиво, але вийшло з її сторони не дуже красиво.

Мої ж батьки, в свою чергу, взяли на себе інші витрати – солодке, напої, інші продукти. Ніби домовилися. Відіграли весілля, порахували гроші і тут свекруха заспівала по-іншому, вона виставила рахунок за всі свої домашні продукти, які вона витратила на весілля і вимагала, щоб ми їй повернули за них кошти з зібраних грошей. Для мене це було дико, але я вирішила від початку не загострювати стосунки і тому ми все оплатили.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩