МІЙ СТАРШИЙ СИН МЕНЕ ДУЖЕ РОЗЧАРУВАВ, ПРИВІВШИ В НАШ ДІМ ЖІНКУ З ДИТИНОЮ. НЕ ПРО ТАКУ НЕВІСТКУ Я МРІЯЛА. ДО ТОГО Ж, ЖІНКА БУЛА НА ТРИ РОКИ СТАРШОЮ ЗА МОГО СИНА – ЗРОЗУМІЛО, Я БУЛА ОБУРЕНА ЙОГО ВИБОРОМ. Я НАВІТЬ НЕ ХОТІЛА ЇЇ БАЧИТИ І НІЧОГО ПРО НЕЇ ЧУТИ. НАСТРІЙ МІЙ БУВ КАТЕГОРИЧНИЙ. СТАРША ЗА СИНА, А ЩЕ Й З ДИТИНОЮ, ТАКА ЖІНКА НЕ ПАРА МОЄМУ СИНОВІ. АЛЕ ЗАРАЗ Я ДУЖЕ ШКОДУЮ ПРО ЦЕ

Важко про це говорити, але я визнаю, що наробила в житті багато помилок і тепер розплачуюся за це. Так вийшло, що я з чоловіком не жила, тому практично сама виховувала двох синів. Хто сам тягнув двох дітей, той мене зрозуміє. Мені було дуже важко, але я все робила для того, щоб у моїх дітей було все. Я на них покладала великі надії.

Але мій старший син мене дуже розчарував, привівши в наш дім жінку з дитиною. Не про таку невістку я мріяла. До того ж, жінка була на три роки старшою за мого сина – зрозуміло, я була обурена його вибором. Я навіть не хотіла її бачити і нічого про неї чути. Настрій мій був категоричний. Старша за сина, а ще й з дитиною, така жінка не пара моєму синові.

Але син не прислухався і до мене і таки одружився з нею. Розписалися вони таємно від мене. Я коли дізналася, кричала, плакала і сварилася. Говорила, що тепер не хочу знати сина. Одним словом, влаштувала їм скандал. Вперше я прийшла в сім’ю сина тільки тоді, коли народився онук. Це ж моя рідна душа, а невістку я ігнорувала. Дитину любила, а їх я так і не пробачила. Також я ігнорувала і старшого сина невістки, ніколи йому і цукерки чи іграшки не подарувала. Я говорила: «Це ж не мій онук. У нього є своя бабуся, нехай вона ним і займається».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩