ПЕРША ДРУЖИНА ЧОЛОВІКА МАРІЇ ЗАХВОРІЛА. І ДМИТРО ЗАБРАВ ДВОХ ДІТЕЙ ДО СЕБЕ. МАРІЯ ЩЕ ДО ВЕСІЛЛЯ НАГОЛОШУВАЛА ЧОЛОВІКОВІ, ЩО Й БАЧИТИ НЕ ХОЧЕ ЇХ У СВОЄМУ ДОМІ. ВОНА ЗІБРАЛА СВОЇ І СИНОВІ РЕЧІ, ТА ПОЇХАЛА В СЕЛО ДО БАТЬКІВ. А НАСТУПНОГО ДНЯ ЇЙ ПОДЗВОНИЛА ЗАПЛАКАНА СВЕКРУХА

 

Одного дня Марії все набридло. Вона поспіхом зібрала речі свої і сина, перевезла поки до своїх батьків! Свою квартиру вона здала в оренду. і зараз там жила сімейна пара. Через два тижні її квартира звільниться, з’їдуть орендарі, в Марія переїде у своє житло. Чоловік вважає Марію звичайною зрадницею! Кричить, що не зможе сам виховувати дочок, що їм потрібна жінка, яка стане для них справжньою матір’ю. Хоча Марія з чоловіком домовлялися ще до весілля: та його сім’я – тільки його особиста справа, а не їх сімейна!

Три роки тому батьки дуже відмовляли Марію від шлюбу з Дмитром.

– Ти розумієш, дитино, що він розлучений чоловік з двома маленькими дітьми? Ти з глузду з’їхала! Навіщо тобі це треба, ти розумієш куди ти лізеш, ти розумієш, що тебе чекає? – голосила мама. – Дмитро буде жити в тій родині, от згадаєш ще ти не раз моє слово, або, ще того не краще, притягне своїх дітей до тебе, щоб ти годувала і доглядала їх. Десь на горизонті у тебе щодня буде з’являтися його колишня дружина – теж не чужа людина. В любий час дня і ночі, він буде бігти до дітей по першому телефонному дзвінку. І це я не говорю про аліменти! Ну для чого тобі таке недолуге життя? Невже така красива дівчина, як ти, не зможе знайти собі кращого чоловіка, і без зобов’язань.

Чесно кажучи, Марія перед весіллям і сама дуже довго сумнівалася, а чи варто взагалі розвивати ці непрості відносини.

Вона – молода, симпатична, успішна, товариська, з купою захоплень і друзів. І чоловіки за нею доглядали куди покруче Дмитра. А він, звичайний на перший погляд чоловік, спокійний, розважливий. Але щось Марію тягнуло до нього, вона сама не могла це пояснити.

Але любов, мабуть, дійсно зла. До того ж Дмитро був наполегливий у своїх діях, хоті добитися прихильності Марії вельми активно, клявся, що його перша сім’я і діти – тільки його справа. В результаті всіх цих вагань відбулося весілля.

І спочатку молоде подружжя жило дійсно добре, душа в душу. Дмитро був дуже турботливим і уважним чоловіком, носив молоду дружину на руках, постійно пишався нею у компаніях, вихваляв перед друзями. Років через півтора після весілля у Марії і Дмитра народився син, і молодий батько і тут проявив себе з найкращого боку. І купав, і гуляв з коляскою, і вставав до дитини вночі. Здавалося, що їхньому щастю не буде меж, все складалося якнайкраще.

Всі проблеми з першою сім’єю, дружиною та дітьми від того шлюбу, Дмитро дійсно вирішував сам: платив аліменти, вітав дочок з усіма святами, їздив в садок на ранки і в музичну школу на концерти, не вплутуючи в усі ці свої особисті справи свою нову дружину.

А два тижні тому все встало з ніг на голову. Такого Марія навіть передбачити не могла, таке навіть у страшному сні їй не снилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩