КОЛИ Я НАРОДИЛА ДРУГУ ДИТИНУ, В ПАЛАТІ Я ЛЕЖАЛА З АЛЛОЮ, ЯКА ВЕСЬ ЧАС РОЗПОВІДАЛА, ЯКИЙ В НЕЇ “ЗОЛОТИЙ” ЧОЛОВІК. КОЛИ НОВА ЗНАЙОМА ПОКЛИКАЛА МЕНЕ ДО ВІКНА, ЩОБ Я ПОДИВИЛАСЯ НА ЇЇ ТУРБОТЛИВОГО ЧОЛОВІКА, Я ЛЕДЬ НЕ ВПАЛА. НИМ ВИЯВИВСЯ МІЙ ПЕРШИЙ ЧОЛОВІК АНДРІЙ. Я НЕ ЗНАЛА, ЩО СКАЗАТИ. ВИХОДИТЬ, АЛЛА БУЛА ТІЄЮ ЖІНКОЮ, ЯКА ЗАБРАЛА В МЕНЕ ЧОЛОВІКА

 

В мене в житті так вийшло, що я заміжня вдруге. Перший мій шлюб тривав десять років. Все було чудово, навіть ідеально, у нас росла донечка. Все сталося дуже неочікувано – одного разу чоловік прийшов додому і сказав, що він йде від мене, тому що покохав іншу. Я не могла повірити в це, адже Андрій був для мене опорою і підтримкою, я була впевнена, що він і досі любить мене. Я думала, що не переживу цього.

Але через два роки я зустріла іншого чоловіка. З Артемом у мене не було приголомшливих почуттів, але я вирішила, що як чоловік, він мені підходить. То ж я вийшла за нього заміж. З колишнім чоловіком я не спілкувалася, тому як у нього склалося життя, сказати не можу. Мене дивувало, куди дівся турботливий батько, яким завжди був Андрій. Він справно платив аліменти, але з дочкою спілкуватися ініціативи не виявляв.

Потім я народила сина. Артем мріяв про дитину, оскільки в нього це був перший шлюб, і я наважилася. В палаті я познайомилася з дуже милою і доброю жіночкою. В той самий день, що і я, Алла народила дочку. У неї було навпаки – перший син, а друга донечка. У цієї жінки була дуже схожа з моєю історія. Це був її другий шлюб. Перший чоловік раптово захворів і пішов у засвіти дуже молодим. А потім вона вийшла заміж вдруге. Вона не переставала розповідати, як їй пощастило з другим чоловіком. За її словами, другий чоловік у неї «золотий», турботливий і уважний.

Коли я чую такі історії, про “турботливих” чоловіків, я відразу з болем згадую свій перший шлюб. Отож, в один з вечорів я розповіла Аллі свою історію про те, що десять років мій чоловік теж здавався мені ідеальним, а потім кинув і навіть з дитиною за три з половиною роки жодного разу не бачився. Пожартували про те, що комусь він зараз таки дістався – гулящий зрадник, якому не потрібна власна дитина.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩