СВЕКРУХА ЖИВЕ У СУСІДНЬОМУ БУДИНКУ, ДЕСЯТЬ ХВИЛИН ХОДЬБИ, І ВОНА У НАС. ВАРТО ЛИШЕ МОЄМУ ЧОЛОВІКОВІ ЇЙ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І ПОСКАРЖИТИСЯ НА МЕНЕ, ЯК ВОНА З’ЯВЛЯЄТЬСЯ НА НАШОМУ ПОРОЗІ ПРАКТИЧНО МИТТЄВО. А НЕЩОДАВНО Я ВИПАДКОВО ПОЧУЛА, ЯК СВЕКРУХА СКАЗАЛА МОЄМУ ЧОЛОВІКОВІ: – ЦЯ МОЛОДА, З НЕЮ ЛЕГШЕ БУДЕ. НЕ ТЕ, ЩО З ТВОЄЮ ПЕРШОЮ ДРУЖИНОЮ. ВОНА МАЄ НАВЧИТИСЯ ТЕБЕ СЛУХАТИ

 

Кілька місяців тому я вийшла заміж. Не планувала, бо мені всього лише двадцять один рік. Але так вийшло, тепер я вчуся жити з чоловіком, бо того я жила з батьками, які завжди все робили за мене.

А зараз для мене почався новий період, в якому забагато свекрухи. Я вчуся бути доброю господинею: доводиться вчитися готувати м’ясні страви, проводити генеральне прибирання у всій квартирі, прасувати чоловічі сорочки, оплачувати комунальні послуги і ще багато всього. Але в мене ще не завжди добре виходить. А свекруха, замість того, щоб допомогти, іноді висуває просто нереальні вимоги.

З моїм чоловіком ми знайомі вже декілька років. Йому тридцять і він розлучений. Зі мною це уже у нього другий шлюб. Я і не здогадувалася, настільки він прив’язаний до своєї мами, поки ми не почали жити разом. Він завжди справляв враження серйозного, самостійного чоловіка і його мама ніколи раніше не лізла в наші справи. Весілля ми не робили, просто розписалися. А після цього я переставала впізнавати свого чоловіка.

Вже на третій день він почав висувати претензії з приводу того, що я готую гірше, ніж його мама. А я і не заперечую, бо поки я не вийшла заміж, мені готувала моя мама. Я пішла чоловікові на зустріч, і навіть спробувала готувати разом зі свекрухою. Але з часом виявилося, що я все роблю гірше за неї. Джерело

Тепер вона щодня приходить до нас в гості, сидить і дивиться, що я роблю. Спочатку спостерігає за моїми діями, а потім вихоплює все з моїх рук і показує «як робити правильно», змушуючи це за нею все повторити. Дійшло до того, що чоловік скаржиться свекрусі про все, що я роблю не так. Він повідомляє їй про всі подробиці нашого спільного життя. Потім вона приходить і годинами читає мені лекції. Я вже змучилася від цього.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩