ДНЯМИ Я ПОВЕРТАЛАСЯ З РОБОТИ, БАЧУ, ЯК КОЛИШНЯ ДРУЖИНА МОГО ЧОЛОВІКА З НАШОГО ПІД’ЇЗДУ ВИХОДИТЬ І ГОВОРИТЬ З КИМОСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ. – Я ВСЕ ОДНО ЙОГО ПОВЕРНУ. КВАРТИРА ЧОЛОВІКА, ДИТИНУ ВІН ЛЮБИТЬ, А ЦЮ СВОЮ НОВУ ДРУЖИНУ, ВІН СКОРО КИНЕ. НЕ ПЕРЕСТАНУ ДО НИХ ХОДИТИ, ПОКИ НЕ ДОСЯГНУ СВОГО! ВОНА ЩИРО ДІЛИЛАСЯ СВОЇМИ ПЛАНАМИ, А Я АЖ ПРИСІЛА. ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО, ЧОМУ ВОНА Є ТАКИМ ЧАСТИМ ГОСТЕМ В НАШОМУ ДОМІ

 

Я вийшла заміж за розлученого чоловіка. Ми живемо дуже добре, чоловік турботливий, дбає про мене. З нами живе його десятирічна донька попереднього шлюбу. Мій чоловік через суд спеціально добивався, щоб дочка з ним жила. Дитина живе трохи з батьком, трохи з матір’ю. Я нічого не мала проти, бо бачила, як чоловік скучає за дитиною. До того ж, я зараз і сама чекаю дитину, і бачу, що чоловік буде хорошим батьком для нашого майбутнього малюка.

І я б і далі нічого не говорила, якби одного разу я не застала у нас вдома його колишню дружину. Коли це вперше трапилося, вона мене просто проігнорувала. Подивилася на мене, попрощалася з дочкою, встала і просто пішла. Ні привіталася, ні попрощалася. Вдруге вона буркнула під ніс щось на кшталт «Здрастуйте» і продовжила сидіти з дочкою на кухні і розмовляти.

Не звертаючи на мене увагу, пішла десь через годину. І це при тому, що квартира у нас невелика, однокімнатна, я навіть почати готувати вечерю не змогла. Вона там сиділа, як у себе вдома, а я закрилася в кімнаті і не могла вийти, бо мені було ніяково. Джерело

Особисто я з нею ніколи не спілкувалася. Вони з чоловіком розійшлися задовго до того, як ми познайомилися. Чоловік казав, що вона йому зрадила і це було причиною їхнього розриву. Взагалі, вона мені неприємна. Коли вона приходить і приводить дочку, а я в кімнаті сиджу і навіть не виходжу.

А якось я поверталася з роботи, бачу, колишня мого чоловіка з нашого під’їзду виходить і говорить з кимось по телефону.

– Я все одно його поверну. Квартира чоловіка, дитину він любить, а цю свою нову дружину, він скоро кине. Не перестану до них ходити, поки не досягну свого!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩