З ВАЛЕНТИНОМ МИ ОДРУЖИЛИСЯ ЧОТИРИ РОКИ ТОМУ. АЛЕ З ЧОЛОВІКОМ ОСТАННІЙ РІК Я ЖИВУ ДУЖЕ ПОГАНО. Я ПОМІТИЛА, ЩО ВІН СТАВ ВІДДАЛЯТИСЯ. Я ХОЧУ ЗБЕРЕГТИ СВОЮ СІМ’Ю, І ПОПРОСИЛА СВОЮ МАМУ ПРО ДОПОМОГУ. АЛЕ ВОНА СКАЗАЛА, ЩОБ Я ВІДПУСТИЛА ЧОЛОВІКА ДО МОРЯ САМОГО

 

З Валентином я одружилась чотири роки тому. В нас з’явилося двоє дітей. Старшому Максиму три роки, молодшому Вадиму – два. Але з чоловіком, останній рік я живу дуже погано. Виною тому, як я думаю, є наші неспокійні діти. Справитися з двома малими дітьми, виявилося не так просто. Безсонні ночі, хвороби, крики з ранку до вечора – це все, з чим в повній мірі я зіткнулася. І якщо хтось справляється з такими дітьми, то точно не я. Я перестала приділяти собі увагу, в будинку був бардак, вся увага і турботи були лише хлопцям.

За цими турботами, я не помітила як чоловік став віддалятися. Валентин пізно ввечері приходив додому і відразу втикався в комп’ютер. Я почала хвилюватися за свій шлюб, думала, що у чоловіка з’явилась коханка і вирішила привести себе в порядок. Стала просити бабусь по черзі сидіти з дітьми, щоб сходити на манікюр, в спортзал, в салон краси, та й гардероб трохи оновила. Загалом, виправити ситуацію у мене начебто вийшло. Але для ще більшого поліпшення стосунків, я попросила свою матір посидіти з онуками, поки ми з чоловіком будемо відпочивати на морі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩