ЗА ОСТАННІ ТРИ РОКИ Я ВПЕРШЕ ПІШЛА У ВІДПУСТКУ. НА ВІДПОЧИНКУ Я ЗУСТРІЛА ДЕНИСА. ДЕСЯТЬ ДНІВ ПРОЛЕТІЛИ, ЯК УВІ СНІ. ВІДПУСТКА ЗАКІНЧИЛАСЯ, НАСТАВ ЧАС РОЗЛУЧАТИСЯ. НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ МИ НЕ ОБМІНЮВАЛИСЯ. ТОДІ Я ЩЕ НЕ ЗНАЛА, ЩО НА МЕНЕ ЧЕКАЄ ВДОМА

 

За останні три роки я вперше пішла у відпустку. Вирішила поїхати на відпочинок, на тепле узбережжя Червоного моря. І ось я вже вдихаю чисте морське повітря, під променями яскравого сонечка. Скільки ж тут красивих чоловіків. Відносин у мене не було три роки. Розрив з нареченим я запам’ятала на довго, я з головою поринула в роботу, щоб скоріше забути цю людину і викинути його з голови.

Я довго не хотіла ні з ким  зустрічатись, занадто багато страждань приносить кохання. Але тут, в тихій, затишній обстановці, під ласкавим сонечком, захотілося курортного роману. Хоча б ненадовго, але відчути себе щасливою і закоханою.

Красивого брюнета я помітила в перший же день. Молодий чоловік відрізнявся від інших. Та й він занадто вже часто проходив повз мене, поки я відпочивала на пляжі. Тому я навіть не здивувалася, коли побачила його, сидячи ввечері в кафе. На цей раз він підійшов і представився. Звали його Денис. Як тільки я глянула в його очі, зрозуміла, що пропала. У них можна було потонути, бездонне, синє море.

Ми довго гуляли по пляжу, тримаючись за руки немов підлітки. Потім пішли в номер до Дениса. І більше за весь період моєї відпустки ми не розлучалися ні на хвилину. Десять днів пролетіли ніби уві сні. У солодкому, прекрасному сні. Відпустка закінчилася, настав час розлучатися. Денис жив в невеликому містечку, я – в Києві. Ми спеціально не стали обмінюватися ні телефонами, ні адресами. Адже курортний роман не міг перерости в щось більше. Романтична обстановка – це одне, а побут – зовсім інше. Денис провів мене в аеропорт і ми, як тоді здавалося, розлучилися назавжди.

Минув рік. Не було і дня, щоб я не згадувала Дениса. Час не лікував, а тільки наганяв тугу. Настрою не було зовсім. Начальник, бачачи мій стан, вирішив відправити мене у відрядження, в іншу область. Мені було все одно, і я погодилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩