КОЛИ РІДНІ ДІЗНАЛИСЯ, ЯКУ НЕВІСТКУ ХОЧЕ ПРИВЕСТИ ВОЛОДИМИР, УСІ ЗМОВИЛИСЯ. ТА ХЛОПЕЦЬ СКАЗАВ, ЩО ОДРУЖИТЬСЯ ЛИШЕ З НАТАЛЕЮ. БАТЬКИ ВІДРАЗУ ПЕРЕПИСАЛИ ЗАПОВІТ. А МОЛОДІ ЗАЛИШИЛИСЯ ЖИТИ НА ВУЛИЦІ

 

Володимир і Наталя познайомилися в інституті коли їм було по вісімнадцять років. В них були дружні стосунки, навчалися вони на одному курсі, всіляко допомагали один одному, так як долі у них були однакові. З часом дружба переросла в справжнє кохання.

Життя зовсім не пестило Володю, його ростила бабуся, так як батька ніколи не було, а мати їздила за кордон на заробітки, а потім і взагалі знайшла там собі чоловіка і додому більше не поверталася. Щасливим дитинство його назвати складно. На долю хлопчика випало багато випробувань. Постійні переїзди, нестача грошей, і відсутність батьківської любові залишили свій відбиток. Володі доводилося підробляти, щоб заробити на їжу.

І ось, з’явилася можливість змінити долю. Володю до себе забрали далекі родичі. Своїх дітей в них не було, тому вони вирішили опікуватись хлопчиком. Вони надали йому дах над головою і дали можливість вчитися. З’явилися серйозні перспективи, але головне, родичі заповідали квартиру в столиці. І все було дуже добре, поки він не зустрів її.

Наталя була третьою і небажаною дитиною в сім’ї. Після її появи, у батьків почало змінюватися життя на гірше – друзі, застілля. І за кілька років їх лишили батьківства. Старша сестра і брат поїхали жити окремо, а Наталі довелося скуштувати чимало горя.

Жила вона в приватному будинку, тому взимку часто було холодно, а в холодильнику порожньо. Після закінчення школи старша сестра забрала її до себе, і допомогла здати документи до навчального закладу, де Наталя і зустріла Володю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩