— Зою, кохана, рятуй! Термін0в0 потрібна велика сума грошей, а кредит мені не схвалили. – говорив скоромовкою чоловік у трубку, – Бери паспорт і мерщій до банку. Таку можливість втрачати гріх, а без потрібних коштів нічого не вийде

 

— Зою, кохана, рятуй! Терміново потрібна велика сума грошей, а кредит мені не схвалили. – говорив скоромовкою чоловік у трубку, – Бери паспорт і мерщій до банку. Таку можливість втрачати гріх, а без потрібних коштів нічого не вийде.

Я впевнена, що зараз мені скажуть, що я сама не сповна розуму, раз повірила такій людині. І ви будете праві. Але вже нічого не змінити і мені потрібно думати, як жити далі.

Спочатку я взагалі не планувала серйозних відносин, ні з цим чоловіком, ні з іншими. Я тільки почала відходити від розлучення. З першим чоловіком моє життя було просто нестерпним. Можна сказати, ми зі старшим сином просто втекли.

Зараз картаю себе за те, що захотіла нових пригод, повелася на залицяння. Краще б зараз жили удвох з сином тихо і спокійно.

Але через 3 роки після розлучення я відчула, що при надії. Так як відносини були хороші, навіть не сумнівалася, залишити дитину чи ні. Тим більше, він запропонував розписатися. Весілля не було, просто штампи поставили. Я була щаслива, адже чоловік прекрасно ладнав із сином. Грав, вчив кататися на велосипеді, завжди приносив шоколадку. Ось моє материнське єство і розтануло, тим більше, що батько старшого – перший чоловік – не з’являвся в житті сина, а хлопчикові дуже потрібен тато.

Я навіть не помітила, коли все пішло шкереберть. Спочатку він став пропадати на кілька днів, я тоді ще була при надії. Де був, він толком не розповідав, говорив: «негаразди по роботі». Я, як наївна, думала, що це він мене так оберігає і не хоче вантажити проблемами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩