КОЛИ Я СКАЗАВ БАТЬКАМ, ЩО ПРИВЕДУ НЕВІСТКУ В ХАТУ, ВОНИ АЖ РОЗІЗЛИЛИСЯ. ВОНИ ЗВИКЛИ ДО ТОГО, ЩО Я В ПОВНОМУ ЇХНЬОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ. ЇМ ТАК НАВІТЬ БІЛЬШЕ ПОДОБАЛОСЯ. У ВИХІДНИЙ ДЕНЬ, Я, БЕЗ ПИТАНЬ, ВОЗИВ ЇХ НА ДАЧУ, ПО ПЕРШОМУ ДЗВІНКУ ЗАБИРАВ ЗВІДТИ, ВОЗИВ НА БАЗАР ЗА ПРОДУКТАМИ, В СУПЕРМАРКЕТИ. МОЇЙ СЕСТРІ ТАКОЖ БУВ ЗРУЧНИЙ САМОТНІЙ БРАТ, ТОМУ ЩО ВСЯ МОЯ ПРЕМІЯ НЕОДМІННО ВИТРАЧАЛАСЯ НА ЇЇ ДІТЕЙ. І Я ВИРІШИВ ВСЕ ЗМІНИТИ

 

З Оленою я познайомився коли вступив до інституту. Закохався я в неї як то кажуть, з першого погляду і до без тями. Коли нам виповнилося по дев’ятнадцять років, ми одружилися. Мої батьки обожнювали Олену. Її батьки теж прийняли мене з розпростертими обіймами. Родичі нам дуже допомагали.

І ось, у нас попереду все наше життя. Нам залишалося тільки здати іспити, знайти роботу і будувати кар’єру, заводити дітей. Але доля розпорядилася по-іншому. Через рік Олена захворіла і її не стало. Від втрати всі ми не могли заспокоїтися ще дуже довго.

Я перевівся на заочне відділення і сяк-так закінчив навчання. Знайшов роботу і став просто існувати, а не жити. Я не міг і не хотів думати ні про кого, крім Оленки. Хоча про неї я теж уже не міг думати – надто важко мені давалися ці спогади. Я не дивився в бік інших жінок, тому що на мене відразу навіювали спогади.

Йшов час, мені виповнилось 33 роки і я став поступово відходити від втрати. Я поміняв роботу і став думати про своє майбутнє. На новій роботі я познайомився з дівчиною, звали її Катя, можливо, якби вона не проявила свою ініціативу, ми б і не познайомились. Я вирішив, що більше тягнути далі нікуди. І або потрібно вирішуватися на відносини зараз, або просто змиритися і прожити життя на самоті. І я запросив Катю на побачення.

Я зрозумів, що вона мені підходить. Ми почали зустрічатися, наші відносини протікали дуже бурхливо. Вона була дуже активною дівчиною, і не давала мені нудьгувати ні хвилини. Напевно, саме за це я її і покохав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩