ДОЛЯ НАСТІ МЕНЕ ДУЖЕ ВРАЗИЛА, Я НЕ МОГЛА ПОВІРИТИ В ТЕ, ЩО ЛЮДИ ГОВОРИЛИ ПРО ЇЇ БАТЬКІВ. І Я ПІШЛА ДО НЕЇ ДОДОМУ. ПОВЕРТАЛАСЯ Я МОВЧКИ, І ВИРІШИЛА, ЩО МАЮ ЗМІНИТИ ДОЛЮ ЦІЄЇ ДИТИНИ

 

Я працюю в магазині неподалік нашого будинку, ось уже п’ять років. Не так давно, біля магазину я стала помічати діток, які були не дуже добре одягнені. Періодично я пригощала їх цукерками і печивом. Іноді разом зі своєю подругою Наталею ми приносили їм речі. Було зрозуміло, що в їхніх сім’ях був безлад.

Серед цієї веселої компанії була маленька дівчинка, років шести, яка була біля магазину практично цілодобово, звали її Настя. Але в один із днів, коли я виходила з роботи, я побачила всіх, крім цієї дівчинки. Не побачила я її і на наступний день. У мене виникло якесь неприємне почуття. Я підійшла до інших дітей і запитала, де Настя. Мені сказали, що вона сидить сама біля гаражів і не хоче з ними гратися.

Разом з дітьми я пішла подивитися. Те, що я побачила, мене вразило. Дівчинка погано себе почувала. Я відразу ж викликала швидку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩