ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З РОДИЧАМИ МОГО ЧОЛОВІКА ПРОЙШЛО НОРМАЛЬНО, ТАТО РАДО ПРИГОЩАВ МЕНЕ ДОРОГИМИ НАПОЯМИ, А МАМА – СМАЧНИМ ТОРТОМ. Я НАТІШИТИСЯ НЕ МОГЛА МАЙБУТНІМИ СВЕКРАМИ, ВОНИ ЗДАЛИСЯ МЕНІ ТАКИМИ МИЛИМИ ЛЮДЬМИ. ЯК ЖЕ Я ПОМИЛЯЛАСЯ. ЯК ТІЛЬКИ Я ПЕРЕЇХАЛА В ЇХНЮ КВАРТИРУ, ВСЕ ДУЖЕ СИЛЬНО ЗМІНИЛОСЯ

 

З своїм чоловіком я познайомилася ще в інституті. Олексій був чудовим хлопцем, він так мило посміхався, що я не встояла і почала з ним зустрічатися. Всі лекції ми проводили разом, та й потім ми практично не розлучалися. Мені в ньому подобалося все, хоч він і був далеко не красень.

Його смішні відстовбурчені вуха, і тонке почуття гумору, і турбота, увага і ніжність по відношенню до мене. Одним словом, я закохалася. Не малу роль відіграло і те, що Олексій жив в столиці, у власній квартирі, а я приїхала з провінційного містечка, тому весь час змушена була жити в гуртожитку.

Олексій, правда, жив не один, а разом зі своїми батьками, але це була така дрібниця для мене. Я собі думала, у них аж три кімнати, помістимося усі. Я трохи хвилювалася перед першою зустріччю з батьками Олексія. Але знайомство з родичами пройшло нормально, тато радо пригощав мене дорогими напоями, а мама – смачним тортом. Я натішитися не могла майбутніми свекрами, вони здалися мені такими милими людьми. Джерело

Того ж вечора Олексій запропонував мені вийти за нього заміж. Враз настрій свекрухи кардинально змінився. Вона думала, що я не бачу, але я відчувала її дуже недружні погляди. Але справу зроблено, я прийняла пропозицію. Проте свекруха відмовилася робити весілля. Торжество було більш, ніж скромним, на ньому були присутніми мої батьки і брат, його батьки і тітка, і ще кілька друзів.

Після того, як ми в’їхали в благословенну квартиру батьків чоловіка, почалося справжнісіньке пекло. Свекруха не вибираючи слів, уже на третій день після весілля висловила мені, що я злиденна селючка і її Олексієві я зовсім не пара. Потім вона додала, що я недотепа, нечупара і взагалі кара Божа на її сиву голову. Що я могла сказати їй, щойно переїхавши в її квартиру? Я тихенько плакала в нашій кімнаті, але чоловікові нічого не сказала. Не хотіла починати сімейне життя зі скандалів і ультиматумів. Чоловік бачив, що я сумна, але я списувала все на втому або погоду.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩